Слова подяки Пані Марії

Зараз важко знайти українця, котрий не має проблем та всім задоволений. В лютому 2022 року життя наче перевернулося: більш мобільні та заможні змогли виїхати до ЄС, а от менш захищені верстви населення виживають як можуть. Це стосується і дитячого будинку «Перлинка». Християнська установа не має державного фінансування і тримається лише на коштах спонсорів. З початком війни багато зв’язків було втрачено, деякі меценати стали неспроможними. Але на планеті мешкає понад 7 мільярдів людей, серед них є ті, хто нас завжди підтримує. Та й українці не поспішають кидати рідні міста і села – вони потроху допомагають нашій благодійній установі.

У другій половині березня 2023 року ми отримали чималу допомогу від Пані Марії. Ця чарівна жінка в котрий раз підтримала нашу спільноту та задовольнила потреби багатьох наших незахищених мешканців. Вона прислала закладу чималеньку посилку, до якої входило багато чого корисного. Основна увага була націлена на маленьких вихованців «Перлинки». Малеча отримала дитяче харчування й памперси. Ми змогли задовольнити не тільки власні потреби, а ще допомогли десятку молодих мамам, котрі регулярно отримують підтримку від нашого закладу. В нас є молоді матусі, котрі ще недавно мешкали у «Перлинці» – ми поділилися й з ними. В пакунку від Пані Марії було багато іграшок – вони нам дуже потрібні для проведення різноманітних конкурсів. Переможцям треба щось дарувати, тепер в нас є непоганий запас презентів.

Дякуємо нашому спонсору за гігієнічні засоби – ці речі першої необхідності потрібні у великій родині: наші вихованці чітко дотримуються санітарних правил та завжди чисті, охайні. Окрема подяка за солодке печиво – його полюбляє наша малеча, воно завжди в нагоді та ніколи не буде зайвим. Маленькі українці шлють свої вітання та слова любові Пані Марії. Вони щоденно моляться за неї та усіх, хто пам’ятає про сиріток. Дай Боже нашому чарівному спонсору здоров’я, довголіття, щастя, миру та сімейного добробуту. Такі святі люди допомагають не тільки благодійній установі, а цілій державі. З наших хлопчиків та дівчаток виростуть справжні громадяни, які стануть найкращими лікарями, вчителями, інженерами, будівельниками. Саме вони зроблять Украї

ну квітучою та заможною. Але сьогодні їм потрібна підтримка. Безумовно, ніщо не замінить батьківську любов та тепло материних долонь. Але смаколики, іграшки, конкурси та комфортні побутові умови допомагають відвертатися від постійного горя, страждання та душевних мук. Бути сиріткою – це страшне горе, яке дитина намагається не виказувати.

А що заважає саме

Вам допомогти дитячому будинку? Україна – це багатий край з усіх сторін: нескінчені родючі поля можуть нагодувати до мільярда людей. Але головне багатство – чесні та щедрі мешканці, які завжди поділяться передостаннім. Не треба втрачати мільйони, щоб підтримати знедолених малюків. Навіть 100 гривень – це вже діло. А якщо нема грошей – то обов’язково є речі, які вже не потрібні. Але вони будуть корисні нам та діточкам. На

нашу адресу постійно присилають дитячий одяг, книжки, канцелярію. Ми з радістю приймемо ліки, спортивний інвентар, іграшки. Сусіди по селу дарують нам надлишки городини та фрукти. У великій та дружній родині корисно все! Наші вихованці будуть молитися за Вас та бажати здоров’я й добробуту. Ще раз велика подяка Пані Марії, яка не забуває про сиріт. Слава всім небайдужим, хай Боже захищає чесних та добродушних. Віримо в ЗСУ та чекаємо на перемогу!