Слова вдячності Ірині Миколаївні

Ще не скоро наша велика країна впорається з проблемою сиріт та діточок, за якими нікому доглядати. Страшна війна на багато років відтягнула той день, коли самотні хлопчики та дівчатка будуть рости у повноцінних заможних сім’ях, які їх прихистили. Дії скаженого північного сусіда лише поширюють лави знедолених та нещасних.

Серед багатьох установ, які займаються вихованням сиріт, є й «Перлинка». Цей дитячий будинок відокремлений від держави, він існує лише коштом спонсорів, які є не тільки на території України, а й за її межами. Принцип виживання не заперечує мудрість «з миру по ниточці» – установа приймає усіляку допомогу від звичайних громадян.

В останні серпневі дні адміністрація «Перлинки» та всі маленькі мешканці сиротинця хочуть подякувати Голові Правління Благодійної організації Міжнародного благодійного товариства «ГЛОБАЛЬНА ХРИСТИЯНСЬКА ПІДТРИМКА-УКРАЇНА». Ірина Миколаївна приклала багато зусиль для того, щоб у стінах «Перлинки» цього літа знов був оздоровчий літній табір. Для організації такого діла були потрібні не тільки гроші, а й продукти, спортивний інвентар та Божа сила.

Цей чудовий табір відрізнявся цікавою та насиченою ігровою програмою. Окреме слово – це смачні страви, серед яких завжди було свіже м’ясо, салати з городини, духмяна випічка, корисні компоти з фруктів (особливо з малини). Кожного дня сироти їли смачне морозиво. Для когось це було перше у житті ескімо або ріжок. Навіть дітям, що живуть у звичайних родинах, не кожного дня купляють шоколадний або фруктовий смаколик. Літо – це пора фруктів. Діточки з табору наїлися персиків, кавунів, винограду, слив.

Хлопчики та дівчатка отримали не тільки гори позитиву та крутого настрою, а ще і запаслися вітамінами на довгу та холодну зиму. Віримо, що зможемо зекономити на ліках та мікстурах. Серед учасників табору були не тільки вихованці «Перлинки», а ще й діти переселенців, хлопчики та дівчатка з проблемних родин, якими опікуються соціальні служби Олександрійського району. Для деяких це були найкращі дні у житті, бо вони нікуди не їздили навіть у довоєнні часи. А звичайне морозиво – це найкраща насолода. Всім було весело у стінах «Перлинки», всі передружилися та отримали багато нових знань.

Ми дуже дякуємо Ірині Миколаївні за її щире серце та найдобрішу душу. Її організація – це велика радість та щастя для нас та вихованців. Бажаємо кріпкого здоров’я, наснаги, радості, успіхів у чесних та праведних справах. Хай скоріше прийде мир на нашу землю і ця свята людина більше ніколи не почує вибухів та сирен. Ірина Миколаївна чітко усвідомлює, що дитинство повинно оставатися дитинством. І ніяка війна не може бути перешкодою для нормального росту та духовного збагачення. Дітки повинні отримувати корисні знання, якісну калорійну їжу, море позитиву та цікавих знань. Саме завдяки таким людям дитинство стає краще попри відсутність мами й тата.

Якби було більше таких меценатів, що в змозі допомогти дитячому будинку «Перлинка», то адміністрація змогла б розв’язати усі побутові проблеми на кілька років вперед. Будемо молитися за здоров’я всіх небайдужих, а особливо за Ірину Миколаївну. Неодмінно дочекаємось того дня, коли знов побачимо її щирі очі та зможемо подарувати сувеніри, малюнки, пісні та багато чого цікавого. Діти обіцяють рости чесними християнами, держава отримає якісних та відданих громадян.