Незвичайні гості

Третій місяць поспіль триває страшна війна, яка виявила справжню «братерську любов» росіян. Ворога буде розгромлено, але до перемоги далеко. Українські бійці, нащадки козаків, вміють не тільки хоробро громити pfufh,ybrf, а ще й робити добрі справи. У дні ротації чоловіки відпочивають, їздять додому. Серед них є друзі нашого сиротинця.

Сьогодні хлопці в камуфляжі приїздили до нас у гості. Вони привезли багато подарунків та море солодощів. Діти були раді гостям, деякі побачили в них свого тата або хрещеного батька. Спілкуватися зі справжніми бійцями – велика радість для кожного хлопчика. Цей день наші вихованці запам’ятають надовго. Саме заради майбутнього покоління йде ця жорстока бійня.

Побажаємо нашим гостям та меценатам здоров’я, козацької вдачі, легкої перемоги. Хай оминає їх куля та ворожий снаряд. З ними правда, з ними Бог! А наші діточки будуть чекати наступного приїзду, справно вчитися та готувати подарунки. Вони впевнені, що славні бійці врятують країну та майбутнє. Якщо нема рідного тата, то є мільйони кремезних чоловіків, які захистять.

Ще раз побажаємо їм довголіття та щастя. Спасибі за гостинці та матеріальну допомогу. Але нашим малюкам потрібна і моральна підтримка. І це у сьогоднішніх відвідувачів у формі дуже добре вийшло. Ми будемо молитися за них та нашу рідну Україну. Усі її громадяни збирають кошти для фронту. Але у скрутні часи не забувають й про сиріт. Адміністрація сиротинця буде рада харчам, одежі, будь-яким переказам. Вже скоро вихованці підростуть і стануть кращими представниками нації. Вони вивчаться на вчителів, інженерів, лікарів. А деякі хлопці неодмінно будуть справжніми воїнами та не допустять повторення цього лиха!