Майстер та знавець дитячих душ!

Ще не скоро вчені та лікарі зможуть розібратися в роботі головного мозку. Ще не скоро будуть знайдені ліки, які дозволять розв’язувати душевні проблеми та позбуватись страху, недовіри чи заздрості. Не можна лікувати нудьгу та сором горілкою або потрійною кавою – це добре знають психологи та вихователі дитячого будинку «Перлинка». Але за допомогою сили слова є шанс зробити корекцію поведінки, показати шляхи виходу з душевної кризи, навчитися дивитися на неприємні речі по-філософськи. Ділу допоможе професійний, досвідчений та талановитий психолог.

У деяких людей до психологів дуже негативне ставлення, бо вони вважають їх шахраями та прирівнюють до астрологів. А є й такі, в кого психолог – це головний співбесідник, якому можна довіряти сотні тайн та ще віддавати тисячі доларів на місяць. Але зовсім по іншому треба ставитись до Ангеліни. Ця жінка є справжнім другом вихователів та діточок з «Перлинки». В нелегкі часи вона не поїхала за кордон, а серед численних добрих справ знаходить сили та час дієво допомогти дитячому будинку. Україна ще не скоро переможе кляту русню, але вже зараз треба лікувати маленькі души та готувати їх до непростого дорослого життя, відбудови країни, захисту її рубежів.

Ангеліна періодично проводить цікаві та вкрай необхідні заняття з нашими знедоленими малюками. Практик-психолог розробила персональну програму для нашого закладу та ретельно рятує серця тих, хто залишився без батьків або має найгірші спогади від спілкування з мамою чи татом-п’яницею. Зусилля Ангеліни направлені не тільки на сиріт, а й на переселенців, діточок з неблагонадійних родин нашої Войнівки. Заняття з цією чарівною жінкою – це не скучні шкільні уроки, а цікаве дійство, під час яких розкриваються маленькі душі різного віку та статі. Останній візит відбувся в перші дні червня та мав вигляд цікавого тренінгу. Під час заходу серця хлопчиків та дівчаток буквально розкривалися, як пелюстки квітки від сонячних променів. Ігрова форма сприяла емоційному саморозкриттю та руйнації психологічної напруги.

Ангеліна – профі з проведення психологічної корекції, вона вміє робити так, що діти стають спокійнішими, розсудливими, ніколи не роблять необдуманих кроків. Жінка вчить малюків грамотно розслаблятися, багато уваги приділяє релаксації та рефлексації. Після її занять у діточок значно понижується рівень агресії: бійки та свари в нашому колективі – це рідкісне явище. Сам факт присутності цієї чарівної жінки вже позитивно впливає на хлопчиків та дівчаток, деякі бачать в її особистості маму або рідну тітку. З кожним новим циклом занять професіональний рівень Ангеліни збільшується, вона росте на очах та приносить користь нашим вихователям. В неї нема секретів – добра душа ділиться власними секретами та досвідом.