Дякуємо Ірині.

Людині для існування насамперед потрібні вода, кисень та їжа. Але людина не була б людиною, якщо вона не мала елементарного одягу. Вся історія людства пов’язана з модою та необхідністю боротися з холодом. Сучасний одяг – це комфорт, престиж та імідж. По сукнях та штанах заведено складати перше враження, робити висновки відносно смаків та стилю життя. Навіть у скрутні часи ми намагаємось не втрачати створений власний імідж, одягаємось по моді та радуємо перехожих яскравими нарядами.

Навіть немовля розуміє, що його одяг повинен бути красивим, чистим та привабливим. Знають це і діти сироти з благодійної установи «Перлинка». Заклад не має державного фінансування, але є багато меценатів та спонсорів, які допомагають з їжею, одягом та ліками. Серед головних друзів і пані Ірина. Вона мешкає у Києві та є засновницею Асоціації дитячої моди.

Наша помічниця  подарувала нашим діткам чудову та яскраву колекцію дитячого вбрання. Крім новинок нашим підопічним перепадає багато одягу та взуття від друзів та інших учасників. З нами охоче діляться тим, що зайве в шафі або на численних полицях. Це нормальні нові речі, які здатні служити ще декілька років. Ну а те, що подарувала пані Ірина цього разу, вражає та дивує. Навіть зовнішній вигляд оригінальних речей надихає на гарні емоції. В складні часи не можна забувати про красиві речі та привабливі наряди. Вони згодяться не тільки для повсякденного вживання, а й для свят, конкурсів, виступів, при проведенні вистав. Цього разу подарунки отримали навіть дорослі: зараз «Перлинка» стала домівкою для переселенців. Серед них є люди різного віку та статі.

Будемо вірити, що і наступного року ми візьмемо участь у заході «Модна лялька» та отримаємо цікаві подарунки. Дитбудинок «Перлинка» підготує нові моделі та оригінальні речі, які оцінять майстри модних справ з усієї країни. Дай Боже здоров’я пані Ірині, хай квітне її справа, а статки збільшуються. Через декілька років наші дівчатка підростуть, хтось з них неодмінно захоче працювати в індустрії моди та краси. Тому пані Ірина для них – це кумир та яскравий приклад успішної бізнес-леді. Вона надихає дівчаток на гарні справи та сприяє їх всебічному розвитку. Спасибі Асоціації дитячої моди та її співробітникам. Подібні установи допомагають нашим сиротам та роблять їх життя цікавим та змістовним.

Одяг, їжа, канцелярія, побутова хімія, книжки – всього цього потребує наш дитячий будинок. Україна – це земля найщедріших та чуйних громадян. Адміністрація цінує навіть символічні грошові перекази, які роблять малозабезпечені пенсіонери. Але діточки потребують не тільки матеріальних, а й духовних благ та розвитку. В нас є друзі, які возять малюків до зоопарку, проводять різноманітні курси, вчать робити цікаві речі та витвори. Вже скоро знов будуть мирні часи та подорожі до моря, поїздки до цирку або театру. Неодмінно приєднуйтесь до кола наших спонсорів та чекайте теплих слів та побажань.

Слава Україні, слава добрим людям!