Дякуємо за допомогу

Дуже важко виживати благодійній установі, яка існує лише завдяки підтримці спонсорів та меценатів. З лютого 2022 року скоротилась кількість бажаючих допомогти дитбудинку. Україна шостий місяць поспіль тримає натиск орди та готується до звільнення всіх окупованих територій. Керівництво «Перлинки» тішить себе лише тим, що ворог ні дістався Войнівки, а поруч є багато домогосподарств, які можуть поділитися надлишками городини та фруктів.

Уся країна дбає насамперед за бійців, які стримують натиск окупантів. Зі своїх невеличких та знецінених пенсій та зарплат вони збирають кошти на бронежилети та дрони. А як виживати малюкам, котрі стали сирітами ще до війни? Де хто з наших меценатів втратив майно, й велика частка тих, хто тепер у полоні. Ми з жахом чекаємо зими, нової хвилі інфляції, не маємо гадки, де взяти ліки та профілактичні засоби від простуди.

Але невеличка допомога є і вона надходить від пересічних громадян. Нещодавно вся наша дружна родина була до сліз розчулена допомогою, яку нам надіслав хоробрий хлопець із ЗСУ. Він знайшов час та можливості надіслати нашому закладу допомогу! Людина тримає у руках зброю, ризикує життям, а думає про наших малюків. Бажаємо йому скорішої перемоги та великих нагород від держави. Хай омине його куля, а «асвабадители» здаються десятками у полон. Наші малюки будуть за нього молитися та чекати у гості.  

Саме пересічні громадяни дбають про наших сиріт набагато більше, ніж багатії, які встигли втекти за кордон або сидять у бомбосховищах на грошах, які можуть перетворитися на попіл в одну мить. Нам часто надсилають невеличкі перекази пенсіонери, чиї діти та онуки зараз боронять державу. Лише ті, хто бачив у житті багато горя та страждань, здатні співчувати та ділитися останнім. Ми вдячні всім, хто пересилає зайві речі та дитячі книжки. Нам потрібні канцелярія, ліки, елементарна їжа, тара під консервацію. Всі Ваші пожертви підуть на велику справу, наші діти підростуть, стануть справжніми громадянами й ніколи не зрадять рідну землю!