Різдво 2023 у дитячому будинку Перлинка

Кожен з нас чекає на прихід Нового року, це свято ми обожнюємо з дитинства та бережемо любов до нього упродовж усього життя. Воно вселяє надію, дарує приємні моменти, завжди асоціюється зі смаколиками та веселими зустрічами. Прикрашена ялинка ще стоїть, не всі салати з’їдені, як тут підбирається одне з головних свят всіх християн – Різдво. Яскрава зірочка на небі символізує, що народився син Божий, наш захисник та опора в чесних справах. Саме на Різдво стає зрозумілим, що вже скоро весна, буде тепло, сонячні промені проженуть мороз та негоду. Сьоме січня полюбляють навіть атеїсти, бо важко жити з відсутністю віри у дива та захист надійного покровителя.

Різдво з нетерпінням чекають дітки, що мешкають у сиротинці «Перлинка». Для них це не просто свято, що припадає на канікули, а й дні, коли можна загадувати самі нездійснені бажання та чекати чогось гарного в найближчі тижні. У перші години січня хлопці та дівчата думають про своє майбутнє, роблять грандіозні плани на десятиліття, у думках приміряють на себе медичний халат або військову форму. Саме у цей час з’являються почуття, що вже ніколи не буде таких страждань, як раніше. Віриться, що скоро настане мир та у розетці з’явиться напруга 25 годин на добу. Через кілька років кожен буде здатен створити власну повноцінну родину та мати перше житло. Але якщо в найближчі часи не стануться дива, то набагато простіше зробити реальну казку власноруч. Дитячий будинок «Перлинка» – це благодійна установа, де діточок з перших років життя привчають до чесної та творчої праці. Нашим вихованцям скучно чекати милість Божу – цікавіше частину щастя відтворити власноруч. І це в них добре виходить! В кожного малюка є надійна опора в вигляді наших вихователів та нянечок. Їх чарівні руки здатні зробити казку, якій би позаздрили учні Ісуса.

Співробітники «Перлинки» до свята Різдва підготували цікавий захід, в ньому були повноцінні елементи лялькового театру. Творча вистава розкрила моменти народження самої знакової особи людства, яка послана всім заради спасіння. Діти уважно дивилися та порівнювали дійство зі своїми знаннями про перші часи існування Христа. Далі був інтерактивний момент зі змаганнями, особливу увагу наші вихователі приділили творчому конкурсу малюнків. Діточки довго та захоплено виконували завдання на папері за допомогою олівців та власної фантазії. Суворе журі виявило найкращі роботи, але без нагород та призів ніхто не залишився. А ще були цікаві естафети на швидкість та витривалість, всіх потішила руханка під українські народні та сучасні пісні. Фінальним акордом свята стали дивовижні святкові смаколики, які покращили настрій та компенсували енергетичні втрати жвавих малюків. Всім сподобались смачні булочки з варенням, що напекли наші працьовиті бджілки з кухні. Гарні емоції – це добре, але навіть духовна їжа стоїть не на першому місці: і Ісусу приходилося годувати своїх учнів, бо на голодний шлунок великі справи не робляться!

Попереду інші різдвяні свята, хрещення та Старий Новий рік. Наші вихователі підготують ще цікаві програми та конкурси. Але буде добре, якщо кожен українець зможе потроху допомагати нашій установі. Дитячий будинок «Перлинка» існує виключно на спонсорській підтримці. В нелегкі часи наш заклад залишився без багатьох меценатів. Але в Україні живуть мільйони щирих та небайдужих громадян, нам буде в нагоді все, що треба для життєзабезпечення сиротинця та зайве у Вашому хазяйстві. А найкраща підтримка – це невеличкі грошові перекази, що полегшать наше непривабливе становище. Кожен з Вас має право брати приклад с Христа, який жив тим, що допомагав стражденним.

Заздалегідь дякуємо, вітаємо з Новим роком, віримо в ЗСУ та чекаємо на перемогу! Слава Україні!