Альфа – найкращий друг.

Хтось з великих колись натякнув, що чим більше пізнаєш людей, тім більше подобаються собаки. Воно й дійсно так: замість прогресу та суспільного розвитку керівники деяких країн витрачають бюджетні гроші на зброю. Вони нищать не тільки сусідів, а й власне населення та беззахисних тваринок у зоопарку. А от звичайна собака, яка не має родовідної та шкільних знань, приносить набагато більше користі. Дитячий будинок «Перлинка», що на Кіровоградщині, має свою чотирилапу подругу, що без зайвих слів зрозуміє та пожаліє. Мова йде про Альфу, яку обожнюють вихованці благодійної установи.

Спілкування діток з собакою допомагає відірватися від постійного душевного болю, що нема батьків, а у майбутніх власних діточок ніколи не буде бабусі та дідуся. Ця свята тварина дарує позитивні емоції та життєву силу малюкам та дорослим. Якщо розібратися, то в істоти теж нема рідних, але є велика сім’я, що завжди нагодує та погладить. А під час тривоги Альфа заспокоює діток та відчуває небезпеку заздалегідь. У ці скрутні часи, коли немає можливості відвідувати зоопарк, вона заміняє інших звірів та проводить безкоштовні сеанси психологічної підтримки. Каністерапія – велика справа! Вчені та лікарі давно довели, що спілкування з собакою не тільки заспокоює, а й розвиває моторику, розум та особистість. Дітки її обожнюють та вважають вихователем на чотирьох лапах.

З початком війни наші справи погіршилися, стало важче добувати їжу, паливо та ліки. Але кожен українець може помогти дитячому будинку «Перлинка». Це святе й почесне право небайдужої людини. Якщо немає грошей, то завжди є надлишки городини або зайві речі. Нашому закладу потрібно все від круп до канцтоварів та мийних засобів. Державного фінансування установа не отримує, а ключові спонсори зараз воюють. Будемо раді, якщо Ви підтримаєте сиріт. А Альфа заздалегідь дякує всім небайдужим.