Щастя, здоров’я та гарного врожаю!

 

Людина – це високодуховна істота, але все починається з матеріального: якщо не їсти та не пити – вся духовність кудись подінеться. Усілякий новонароджений малюк плаче, бо хоче їсти. Він кричить та зве маму – саме вона буде його головною годувальницею багато років. А що робити, якщо вона вмерла під час пологів або попала в аварію? Тоді шлях лише один – потрапити до дитячого будинку. А їх в Україні ще дуже багато і не стане менше з-за війни. Серед багатьох установ є й «Перлинка». Це благодійний християнський заклад, що виживає коштом спонсорів та не має державного фінансування. Допомогти дитячому будинку намагаються пересічні люди, підприємці, іноземні меценати. З початку війни їх кількість суттєво скоротилася, але до клубу друзів постійно хтось приєднується.

Зараз нам дуже хочеться привітати та подякувати пану Михайлу. Це талановитий фермер, що мешкає дуже далеко від нашої установи. Михайло дізнався про складну ситуацію з їжею у «Перлинці» та вирішив трошки поділитися власним врожаєм. Щедрий селянин презентував сирітам два мішки борошна: дня нас це справжній скарб, якого вистачить на декілька тижнів. Але була одна проблема – доставлення. З-за подорожчання пального він не мав можливості зробити це власним коштом. Але нам на допомогу прийшла пані Марія. Вона оплатила транспортні послуги – білий скарб нам перевезли «Новою поштою». Тому мішки вже на нашому харчовому складі та підтримають діточок у складні часи.

Адміністрація та діти щиро дякують Марії та Михайлу за підтримку та посильну допомогу. Саме завдяки таким людям «Перлинка» ніколи не залишиться без їжі та одежі. Дай Боже здоров’я їм та всім нашим меценатам. Ми будемо молитися за підвищення статків та добробуту у родинах. Горе та негаразди хай оминають їх хати та помешкання. Таких людей можна вже зараз вважати святими – вони справжні християни, гарний приклад для інших та протиставлення тим, хто живе лише для себе та скоро трісне від жадібності. Михайло й Марія вже не перший раз допомагають «Перлинці»: сподіваємось, що вони знайдуть можливість робити це і в майбутньому. Побажаємо фермеру крутого врожаю, а Марії довголіття та душевного спокою.

А ще треба згадати про нашу медсестру. Красуня-Оленка піклується про наших діток та слідкує за їх здоров’ям. Її якісна праця призвела до того, що всі здорові та добре почуваються. Але чесна душа не може сидіти без діла – вона кожного дня випікає смачні булочки, рулетки. Для сиріт це дуже корисна та безпечна страва – думати за зайву вагу в їх віці ще рано. Швидкі вуглеводи корисні сиротам – а всі зайві калорії вони витратять в процесі ігор та веселих розваг. Хай в Олени буде все добре – діти обожнюють її та намагаються бути здоровими та не перевантажують роботою. Іноді вона ділиться власними секретами та вчить малечу кулінарній справі. Бог неодмінно віддячить здоров’ям, довголіттям та швидким приходом миру.

А що заважає саме Вам стати почесним спонсором нашого закладу? Навіть переказ на 50 гривень – це вже 4 кіло борошна та багато пиріжків. З маленьких струмочків допомоги складається велика ріка благополуччя та достатку. Нам будуть в нагоді дитячі книжки, нам присилають одяг діток, що вже підросли. Місцеві селяни діляться з нами городиною то фруктами. Наші діти стануть чесними та порядними громадянами, бо до праці та вміння жити у злагоді їх привчає наш дитячий будинок. Україна скоро отримає якісну молодь, котра стане лікувати, будувати та захищати. Неодмінно зробіть інвестицію у майбутнє, а ми помолимося за Ваше здоров’я та безпеку у скрутні часи. Бути нашим другом та спонсором дуже просто для всіх!

Слава небайдужим, слава Україні!