Слова подяки Тамарі

 

Дитячий будинок «Перлинка» продовжує жити звичайним життям: типові дні чергуються з невеличкими святами, коли щедрі спонсори приїжджають у гості та привозять купу смаколиків. Одні дні все присвячені урокам та грі на вулиці, доволі часто всі прикуті до творчого навчання та опановування якогось ремесла. Позабюджетна благодійна християнська установа відокремлена від держави та виживає лише коштом спонсорів. Одні друзі висилають гроші, інші допомагають речами або проводять цікаві уроки через екран ноутбука.

Одні меценати підтримують нас регулярно, інші діляться надлишками тоді, коли є така можливість або доля підкинула невеличку спадщину. Буває так, що страшне горе перетворюється на дитячу допомогу. Так сталося і в кінці квітня 2024 року. У нашого колективу є давня подруга Тамара. Народна майстриня часто приділяє увагу хлопчикам та дівчаткам, ділиться з ними своїми знаннями та навичками. Але нещодавно її наздогнало саме страшне горе: на фронті загинув син. Герой-танкіст поклав життя за гідність і нашу свободу, щасливе майбутнє сиріт та нас усіх.

Тяжка біда не зломила дух Тамари, вона стійко перенесла горе та продовжує оставатися другом «Перлинки». Жінка отримала від держави компенсацію за загиблого сина та вирішила частину цих грошей інвестувати у розвиток наших діточок. Щедра душа у кінці квітня приїхала до установи та привезла гарні подарунки. Вона замовила для вихованців на фабриці три чудові гойдалки. Хлопці підлітки отримали качелі з перекладним бруссям. Малеча тепер бавиться на дитячій гойдалці для розваг у вигляді каруселі. Третя – це звичайна парна качеля для усіх охочих.

А ще всі діти отримали чудовий каркасний басейн на три метри. Вже скоро прийде жарке літо, поїхати на моря у діточок поки перспектив нема, а от похлюпатися у власному маленькому морі можна буде хоч кожного дня. Представники фірми вже встановили ці гойдалки, Тамара прибула якраз на відкриття цих розваг. Адміністрація «Перлинки» влаштувала святкову урочисту частину, а потім було довге спілкування та спогади про загиблого хлопця. Гостя привезла деякі речі, що залишилися від юного героя. Дітки побачили справжній шолом та каску.

Тамара – народна майстриня, вона провела з хлопчиками та дівчатками сиротинця багато корисних уроків та майстер-класів. Цього разу вона отримала чимало подарунків, що зробили дітки власними теплими руками. А потім був чудовий стіл та спогади за загиблим. Були смачні вареники та ковбаски, гостя привезла із собою багато смаколиків та смачних гостинців. Всі наші діти, дорослі та адміністрація вдячні Тамарі за можливість та бажання допомогти дітям сиротам. Страшна біда не позбавила її душу щирості та небайдужості. Хай більше ніяке горе не прийде до її подвір’я, хай ворог отримає суворе покарання та потрапить у пекло.

Тамара – це справжня українка, яка вміє стійко переносити усілякі біди та не забуває про тих, кому вже колись допомагала. Побажаємо їй здоров’я, спокою та творчого натхнення. Кожен маленький мешканець «Перлинки» буде пам’ятати її щедроти до кінця життя. Наші діточки вже ніколи не дадуть країну ворогу не знущання та стануть чесними та сильними захисниками. Буде класно, якщо і Ви приєднаєтесь до кола наших друзів. Нам потрібні гроші, навіть символічна сума піде на благо виховання. Ми раді посилкам з книжками та одягом. Іграшки, посуд, медикаменти – все прийме у дар дитячий будинок. Україна завжди знайде можливість захистити себе, а кожен громадянин неодмінно приєднається до почесної справи та допоможе нашому колективу. Заздалегідь дякуємо та бажаємо Вам здоров’я. Миру та багато друзів Тамарі!