Підтримай Українських діток.

Недалекоглядні, неосвічені люди вважають, що школа дає зайві, непотрібні знання. Якщо вмієш читати, писати, а головне – рахувати, то можна спокійно жити та мати усі матеріальні блага. Такі громадяни дуже вигідні для правителів, які сидять на троні десятиліттями та вважають себе царями планети. Їхній розум деградує, «татусі народів» втрачають відчуття реальності, мріють стати більш відомими, ніж Наполеон та Олександр Македонський. Для них нічого не варте людське життя, вони кидають на загибель власних солдатів та нищать міста сусідніх держав лише за те, що тамтешні мешканці розмовляють іншою мовою, не напиваються до чортів дев’ятого травня.

Саме тому на очах усього людства в центрі Європи коїться страшне лихо. Божевільний північний цар поставив за мету знищити тих, хто має власну вільну думку, відрікся від комуністичної зарази, прагне жити в спокої та злагоді з усім світом. Але поки що його плани далекі до завершення, українці

відчайдушно борються, а самодостатні та розвинуті країни прагнуть допомогти Україні зброєю, їжею, ліками, гуманітарними вантажами. Оркам не перемогти, але й до визволення рідних земель ще далеко. Ця війна торкнулася кожного – хтось переїхав, заможні підприємці втратили ринки збуту, у 99% населення зірвалися плани не тільки на рік, а й на усе життя, яке можна втратити в будь-яку мить.

Найнезахищенішими завжди стають діти. Вони втрачають не тільки спокій та улюблені іграшки, а й здоров’я, батьків, домашніх улюбленців, друзів, власні домівки. Навіть у середині країни замість уроків літератури та малювання діти вивчають сучасну історію в режимі «онлайн». Але відбувається це не у просторому класі, а у бомбосховищі, як це видно на фото. Недосипання, сльози, страждання, ночі в холодних підвалах, нервові зриви – реалії діточок, що живуть у 21 столітті в самій великій країні Європи. Ці страхи будуть переслідувати хлопчиків й дівчаток усе життя, навіть коли на планеті встановиться мир, злагода, а останній диктатор згниє у тюремній клітці.

Великий історичний досвід не навчив деяких політиків та багатьох політологів. Ще відбуваються проросійські зібрання, деколи в містах ЄС трапляються шабаші з російськими триколорами. На цих виставах можуть спалити прапор України, морально познущатися з горя, яке переживає наша держава. Ще

багато провідних політиків світу зіграють з московським бункерним дідом, який маніакально хоче знищити квітучу сусідню країну. Багатьох Шрьодерів та Орбанів він просто підкупив або налякав. Але якщо українці не вистоять, то вже через 2-3 роки Буча буде під Берліном та Віднем. ЗСУ – це воїни світла, що рятують людство від ботоксного людожера. І французи та німці повинні не тільки співчувати нашому горю, а й допомагати нам на 200 відсотків.

Ця війна показала, що людині не треба багато: достатньо одного кілограма їжі на день, дві пари взуття, невеличка торбинка з одягом та гігієнічний комплект. А для повного щастя ще й простий гаджет, в якому тисячі фільмів та мільйони книжок. Якщо є дах над головою, не рвуться снаряди, не виє сигнал повітряної тривоги, то все чудово! Навіщо мати три авто, коли не вистачає грошей на бензин? Кому потрібна яхта, котра може підірватися на міні рашистів?

Ще у 2014 році світ «проковтнув» збитий Боїнг над Донбасом. Усі розуміли, що це наслідки політики кровавого тирана, але мало хто почав боротися з цим актом вандалізму. Ніхто не відважився повноцінно поставити кремлівських бандюків на коліна за вкрадений Крим. Символічні санкції смішили та ставали темою для анекдотів. Зараз ці виродки шантажують світ атомним апокаліпсисом, граючись з Запорізькою АЕС.

Допомогти Україні зараз повинен увесь світ: це особиста справа не тільки лінивих євробюрократів, а кожного громадянина вільного світу. І підтримка повинна бути не символічною, а реальною – бо в час по чайній ложці щогодини нічого не вирішує: якщо патрон не заправити у рушницю, а кинути у ворога рукою, то він навіть не наб’є шишку. Помилково шукати мир в очах путлєра – краще їх вичавити. А якщо Ви пересічний громадянин, то просто перешліть нашим сиротам одяг, канцелярське приладдя,

взуття та шоколадних цукерок: у Вас цього добра багато. Це полегшить життя українських малюків і їхніх вихователів, які щодня борються з суворою реальністю, щоб створити дітям хоча б мінімально нормальні умови. А після передивіться фільм «Мюнхен. На порозі війни». І не дай Боже, щоб Ваші діти вчили історію та надання первинної медичної допомоги у підвалах та бомбосховищах.