Природна сила кожному малюку

Бог багато часу тренувався та експериментував, поки не створив людину. Наш організм – це складний біохімічний завод. Для повноцінного існування нашому тілу потрібна величезна кількість корисних речовин та мікроелементів. Жири, білки, вуглеводи, мінерали та інше. Це дуже великий перелік та зовсім інша тема. Особливу та важливу користь надають вітаміни. Вони в достатній кількості є у фруктах та овочах. Завдяки їм ми швидше ростемо, міцнішаємо, захищаємось від мікробів та вірусів. Але біда у тому, що в перші дні березня ще нема полунички та вишеньок. А яблука, які пролежали всю зиму в підвалі, суттєво втратили корисних речовин. Те ж саме трапляється і з закрутками: в них відсоток вітамінів дуже обмежений.

Більш як 100 років тому польський науковець зміг виділити вітамін у кристалічному вигляді. Казимир Функ і дав свою назву цій цілющій силі. “Vita” – це життя. Без вітамінів наш імунітет послабшає, нам не буде вистачати сил на добрі справи, а проста робота по дому перетвориться на муку. Вчені та біологи давно навчилися збирати та зберігати вітаміни окремо від плодів. Тому в зимові часи можна пити штучно заготовлені препарати та пігулки. Вони безпечні та корисні навіть малюкам. Це найкраща альтернатива недешевим цитрусовим та тим культурам, час яких настане влітку.

Дитячий будинок «Перлинка» – це заклад, де працюють не тільки освічені педагоги, а й люди з медичним досвідом. І вони добре знають про необхідність наповнювати маленький організм цією силою. Біда в тому, що благодійна християнська установа не має централізованого фінансування. А надходження від спонсорів суттєво знизилися після початку війни. Ціни на прості вітаміни злетіли до гори, багато найменувань зовсім зникло з продажу. Але наші діточки живуть за біблійними принципами, роблять корисні справи, вивчають святе писання, добре навчаються. Тому Божа сила завжди допомагає їм. В перший день весни діточкам круто пощастило: пані Катя передала для нашої установи стратегічний запас дитячих вітамінів. Ударна доза відразу пішла у діло – соплі й нежить тікали, даючи спокій дитячим легеням та горлу. Наші вихованці знають про велику силу та з радістю приймають корисні препарати, бо ніхто не хоче хворіти та бути прикутим до ліжка.

Кожен хлопчик або дівчинка передають персональні слова подяки пані Катерині. Її фірмовий продукт має відповідні сертифікати якості, розрахований на усілякі категорії дітей. Навіть коробка наче іграшка – хочеться її зберегти на довгу пам’ять! Тепер наша медична сестра зітхне з полегшенням: кількість простуд та захворювань впаде до мінімуму.

Дай Боже здоров’я Катерині та всім її друзям. Хай буде щаслива вся її родина, а статки ростуть в геометричній прогресії. Весь колектив «Перлинки» дякує меценатці за такий важливий дар, бо від дитячих хвороб страждають усі. Серце та душа рвуться на шматочки, коли малюк страждає та прикутий до ліжка.

А що заважає Вам приєднатися до наших друзів? Вам не цікаво, щоб малюки молилися за Ваш добробут та довголіття? Для цього не треба великих грошей – ми раді усілякій допомозі. Адміністрація прийме в дар залишки ліків та городини, закрутки та зайвий одяг. Діточкам потрібні книжки, канцелярія, портфелі, спортивне знаряддя. У кожного громадянина є почесна можливість допомогти дитячому будинку. Україна завжди відрізнялася та пишалася добрими та щирими людьми. Підтримати сиріт може навіть пенсіонер, бо йому вже не треба вчитися, дбати про сорокарічних дітей, купляти новенькі сукні для офісної роботи. Ще раз дякуємо Катерині та чекаємо на всіх, хто любить діточок.

Слава Україні! З вітамінами ми ще сильніші!