Зоряний час велосипедів

Горе та лихо можуть наздогнати кожну людину без прив’язки до часу або країни. Мова йде не тільки про дорослих, що сильно захворіли або щось втратили. В цю категорію можна внести хлопчиків та дівчаток, які в ранньому віці залишилися без батьків та мешкають у стінах дитячого будинку. Навіть у сучасні часи важко знайти установу, де для малюків робляться ідеальні умови. Завжди чогось не вистачає – їжі або якісної уваги вихователів. Максимальні блага мають діти, що оселилися в сиротинці «Перлинка». Установа не має державного фінансування, але біблійні принципи існування та віра в Бога допомагають не тільки виживати, а й почувати себе часткою великої дружньої родини.

Дитячий будинок «Перлинка» – це повноцінний заклад, в якому працюють кваліфіковані та досвідчені педагоги. Весь робочий час вони займаються своїми підопічними. А коли малі вчать уроки або у школі, то йде постійна праця з підготовки нових заходів, які допомагають розвиватися хлопчикам та дівчаткам. Інтелект та розум – це важливо! Але не слід забувати й про фізичний рух та корисні розваги на чистому повітрі: довгоочікуване тепло дає можливість гратися та змагатися на вулиці.
В перші дні травня 2023 року відбулося чергове дійство, яке не було не заміченим. Цього разу вихованців чекала весела естафета на велосипедах. Завдяки нашим спонсорам та небайдужим громадянам в нас є невеличка кількість цих екологічних дитячих транспортних засобів. В змаганні брали участь всі охочі та сміливі, було дуже весело й цікаво. В програмі присутні як поодинокі, так і командні естафети.
Все проходило за правилами та з урахуванням елементарних норм безпеки. У кожної дитини був спеціальний шолом та жилет для захисту від травм та забоїв. Поруч були не тільки організатори, а й наша відповідальна медсестра Олена з аптечкою. Але її навички не знадобилися: все пройшло без аварій та негараздів. Кожний учасник отримав чесну нагороду, а переможці свої привабливі призи. Емоціям та радощам не було куди діватись – діточки зарядилися порцією здоров’я та позитиву. Подібні заходи допомагають формувати в них дух змагань та відповідальності. А вміння та навички діяти в команді знадобляться в дорослому житті. Наші співробітники в ці нелегкі часи находять сили та натхнення для створення оригінальних та цікавих свят. Наш дитячий будинок – це весела установа, де кипить життя та ростуть майбутні українці. Але багато чого обмежено фінансовими можливостями.
Наша велика та дружня родина завжди чекає Вашої підтримки та готова записати кожного до лав почесних спонсорів. «Перлинка» існує за принципом «з миру по ниточці». Сиріти будуть вдячні за усіляку підтримку, стануть молитися за Ваше здоров’я та добробут родини. Чесні та корисні справи неодмінно оцінить Бог та підвищить статки, вбереже від рашиської ракети або міни. Всі Ваші внески підуть в діло – з хлопчиків та дівчаток виростуть справжні чесні громадяни, які будуть вчити онуків або лікувати хворих знайомих. Навіть переказ на 50 гривень – це вже добре. Нам часто надсилають їжу, закрутки, дитячий одяг. Зайві речі на полицях Ваших шаф можуть бути корисними в нашій установі.
Продукти, ліки, побутова хімія – всього цього потребує наш дитячий