Весна – час вуличних квестів

Самотнім діточкам завжди важко живеться: ніхто та ніщо не замінить силу тата та ніжність мами. Маленькі серця вміють ховати душевний біль та маскувати його під посмішкою, природною красою. Немало зусиль приходиться втрачати тим, хто взяв на себе відповідальність та виховує сиріт в дитячих установах. Колектив будинку «Перлинка» робить все можливе, щоб їхні підопічні були веселими, розумними та чесними. Непроста творча праця перетворює кинутих діточок у повноцінних українців, якими буде пишатися вся країна. Хлопчики та дівчатка установи беруть участь у самодіяльних концертах, вікторинах, тематичних вечірках. Вони щось майструють або просто змагаються у спортзалі. Кожне дійство проходить у веселій атмосфері, із застосуванням багатьох повчальних прикладів (особливо біблійних). Усіляке невеличке свято завжди входить до серця та робить дитячу душу вихованця більш людяною та доброю.
Зараз вже прийшло довгоочікуване тепло, вихователі «Перлинки» мають можливість проводити повчальні заходи на свіжому повітрі. В перші травневі дні 2023 року для малюків було проведене цікаве заняття. Захоплюваний пізнавально-навчальний квест ознайомив вихованців з біблійною історією про десятьох прокажених. Тема вдячності актуальна в усі часи, навіть тоді, коли люди вбивали за шматок їжі або за право володіти родючим пасовищем. Рядки з Євангелія від Луки сподобалися нашим малюкам, хоча дехто з них вже знав про тих, хто не став дякувати Ісусу. Але наші діточки завжди підуть по стопах самаритянина та протягом всього життя будуть вдячні тим, хто їх виховував та допомагав.
Вихователі провели велику підготовчу працю, багато ночей чаклували над сценарієм заходу. Територію «Перлинки» поділили на станції: хлопчики та дівчатка бігали від одного рівня до іншого, виконували непрості завдання, проявляли кмітливість та вмикали інтуїцію. В ході дійства їм доводилося переносити дрова, тягати воду, поливали дерева, робити інші корисні справи. А весь захід закінчився цікавою руханкою – ніхто не був осторонь, попри втому та втрату сил під час виконання непростих завдань. Працівники «Перлинки» вміють писати цікаві сценарії – кожне дійство не тільки несе користь розуму та здоров’ю, але й відвертає від душевних страждань, веселить, навчає кмітливості та вмінню працювати в дружній команді.
Керівництву закладу приходиться нелегко – державного фінансування християнська установа не має, а кількість колишніх меценатів скоротилася вдвічі. Замість регулярного проведення таких маленьких свят вихователі вимушені шукати благодійників, дзвонити до потенційних спонсорів. Після початку війни багато хто з наших старих друзів пішов воювати або втратив власність. Але лиха без добра не буває – в нас з’явилися нові друзі та помічники: саме прості українці готові жертвувати 50 чи 100 гривень на місяць зі свого скоромного доходу. З діточками діляться городиною та одягом, що вже не потрібен власним дітям. Нам висилають книжки та канцелярію, мийні засоби та ліки.
Наша нація – це найдобріші люди, які не дозволять голодувати малюкам, що живуть без батьків. Всі Ваші благі наміри оцінить Бог та компенсує удачею, здоров’ям, новими джерелами доходів. Їжу, взуття, спортивний інвентар, закрутки – все це прийме в дар наш дитячий будинок. Україна неодмінно переможе у цій страшній війні, бо ми сильні та нескорені. А прогодувати малюків та дати їм мінімальний набір матеріальних благ – завдання посильне для пересічних громадян. Чекаємо саме Вас в клубі наших друзів!