Психологи дитячих душ!

Лікарі ведуть довготривалу суперечку відносно ключового органа людини. Безумовно, без роботи серця немає кровообігу та перенесення кисню до кліток. Але життя неможливо без головного мозку. Саме під черепною коробкою формуються настрій та поведінка, звички та здібності. Якщо б’ється серце, але не працюють нейронні сітки, то людина стає овочем та виходить з орбіти суспільного життя. Саме тому ще стародавні воїни могли битися без бронежилетів, але завжди надягали шоломи. Травми голови мають непоправні втрати для особистості та її оточення!
Деякі скептики вважають психологів шарлатанами та майстрами заробляти на чужій біді. Але є мільйони прикладів, коли знавці людських душ та потаємних куточків голови робили справжні дива. Якісний спеціаліст поверне до нормального стану людину, яка втратила дитину або бачила багато горя. Психологи допомагають людям похилого віку та підліткам. Професіонал зробить так, що солдат, який втратив кінцівки, буде відчувати себе повноцінною людиною. І все це знають педагоги дитячого будинку «Перлинка». Вони не мають диплома психолога, але активно використовують власні «фішки» та набираються досвіду у реальних спеціалістів.
В середині травня 2023 року дитячу установу відвідала ціла команда столичних фахівців. Вони провели багато часів з хлопчиками та дівчатками, їх заняття принесли користь тим, хто з ранніх років живе без мами й тата. У шановних киян знайшовся час не тільки для мешканців «Перлинки», а й на діточок-переселенців. Ми запросили до своїх стін малюків з неблагонадійних сімей, що мешкають в нашому селі Войнівка. Кожному охочому була приділена особлива увага, після спілкування очі деяких діточок світилися щастям та радістю. Гості з Києва поспілкувались не лише з вихованцями, а й з педагогами та нянями. Вони поділилися неоціненним досвідом, відповіли на самі складні та непрості запитання, звернули увагу на кожного.
Організація «Благодійний фонд Милосердя та Здоров’я» – це поважна та відома установа, яка вже допомогла тисячам українців різного віку. Її добре знають в багатьох куточках країни. Хочеться побажати щастя, здоров’я, довголіття всім, хто приїхав у Войнівку та приділив увагу маленьким українцям. Окрема подяка голові правління Яцині О.І. за те, що посприяла проведенню цього візиту в нелегкі для країни та всіх громадян часи. Хай горе та біди оминають Ваші домівки та родини. Дай Боже здоров’я, статків та душевного спокою. Наші діти та вихователі будуть молитися за удачу та процвітання благодійників України. Їх праця неоцінна, за такий великий труд заможні клієнти платять тисячі доларів, а для наших діточок все вийшло безкоштовно, та ще й у зручний день та час.
Керівництво «Перлинки» хоче звернутися до всіх небайдужих українців. Наш заклад не має державного фінансування, всі кошти ми отримуємо від спонсорів та благодійників. Але війна вдарила по багатьох з них, суттєво підросли ціни, в нас побільшало мешканців. У 2023 році найнадійнішими помічниками та меценатами виявилися звичайні громадяни, пенсіонери, воїни та постраждалі від російської орди. Ми приймемо усіляку допомогу – навіть маленький грошовий переказ допоможе великій справі. Без малюків країна не буде мати майбутнього. Наші вихованці вже ніколи не дадуть рідні степи й ліси в образу, вони відбудують міста та спалені села. З випускників дитячих установ виходять гарні батьки та чесні робітники. Ви зробите велике діло, якщо знайдете можливість підтримати дитячий будинок. Україна неодмінно буде пишатися нашими випускниками. А вони помоляться за добробут та здоров’я рідних меценатів: силу Божого слова ще ніхто не скасовував!
Слава нації, слава небайдужим!