Універсальний тато Вова

Кожен сиротинець – це чимала установа, в якій є багато приладів та технічних пристроїв. Але сама сучасна та бездоганна техніка має властивості виходити з ладу та ламатися. В багатих та розвинутих країнах відразу купляють нову річ. Та й притулків там давно нема, бо сиріт одразу забирають великі родини.

Але у нас все поки по-старому: якщо поруч є вміла людина, то вона легко верне до ладу праску або піч, трансформатор чи електричний чайник. Таким чоловіком може похвастатися дитячий будинок «Перлинка». У складі співробітників є і мужчина, якого звуть Вова. Він записаний як технічний працівник, але йому доводиться виконувати безліч різноманітних завдань. Він водить авто та самостійно проводить ТО та ремонт стального коня. Якщо на кухні відмовила піч, то Вова кидає всі справи та біжить чинити її, бо без обіду життя стає не таким цікавим. Зламалося ліжко – він вже в спальні та швидко чинить його. Замки, двері, вікна, полички в коморах, розетки: кожну річ Володя верне до життя та захистить колектив від дискомфорту та зупинки навчального або кухарського процесу.

А ще він допомагає малюкам, бо в них завжди псуються іграшки, сумки, спортивне знаряддя, велосипеди, гаджети та ще багато чого. Він швидко поверне до ладу все, що в змозі прослужити або бути корисним. Діти обожнюють цього вмілого мужчину. Кожен в глибині душі бачить в ньому свого тата. Кожен був би рад мати поруч таку добру та талановиту людину. Саме на таких золотих людях держиться вся наша країна та численні виховні заклади. Діти завжди полюбляють сильних та вмілих мужчин, що вміють працювати з будь-яким інструментом, легко находять прості рішення з ремонту складних речей. До таких, як Володя, тягнуться хлопці, бо кожен мріє перейняти таланти та силу майстерності. Таких обожнюють дівчатка, бо кожна мріє мати тата, який зробить усіляку роботу та захистить від неприємностей. Саме з цієї причини наш Вова завжди у центрі уваги вихованців.

Ми дуже вдячні, що він залишається в нашому колективі та робить багато справ, втрачаючи власний час та вихідні. Його можна вважати царем добра та королем щедрості. Ми навіть дивуємось, де він бере стільки сил та терпіння. Але його любов до діточок окриляє та заряджає енергією. Допомагає йому ще й Бог, бо живе наш майстер за біблійними принципами та не порушує заповітів Христа. В березні в нього День народження, тому бажаємо талановитому та винахідливому щастя, здоров’я, кмітливості та добробуту в родині. До цих слів приєднуються всі малюки, що ростуть у стінах «Перлинки».

Іноді нові люди питають в нього – ким він працює. Вже багато разів він відповідав, що має почесне звання генерального тата. «Я працюю тут татом» – так часто жартує наш герой, в якого золоті руки. Можна сміливо стверджувати, що він вміє робити набагато більше, ніж ті горе-батьки всі разом взяті, які залишили своїх діточок та зникли у невідомому напрямку. Адміністрація установи дуже рада та вдячна, що він буквально живе справами закладу та допомагає на всіх рівнях.

Але допомогти дитячому будинку «Перлинка» мають можливість не тільки його працівники, а й усі небайдужі громадяни вільної країни. 99 відсотків проблем легко вирішуються грошима. Якщо кожен українець перекаже пару гривень на наш рахунок, то всі проблеми на цілий рік будуть закриті. А ще ми приймемо у дар надлишки харчів, закрутки, сухофрукти, зайві дитячі книжки. Нам буде в нагоді все, що потрібно для виховання повноцінних громадян держави. За Ваші добрі справи від наших малюків будуть найкращі слова подяки. За Ваше здоров’я та добробут буде молитися весь дитячий будинок. Україна непереможна, бо на її теренах живуть небайдужі та щирі люди.

Ще раз вітаємо нашого дядю Володю з Днем народження та віримо в ВЕЛИКУ ПЕРЕМОГУ!