Сила, мужність та відвага

 

Вчені довели, що всі діти обожнюють героїв та яскраві особистості. Це в нас закладено природою, в малому віці ми мріємо комусь наслідувати, нам потрібно брати з когось приклад. І не має значення – це дитина з повноцінної самодостатньої родини, або хлопчик чи дівчинка з сиротинця. І це добре знають адміністратори та вихователі установи «Перлинка». Цей благодійний християнський заклад вже багато років існує на Кіровоградщині. В стінах будівлі діточки не тільки ростуть, навчаються та готуються до дорослого життя, а ще й всебічно розвиваються та беруть участь у різноманітних заходах та зустрічах. Іноді до них приходять у гості військові або психологи. Дуже часто добрі люди бажають допомогти дитячому будинку та проводять з ними майстер-класи, корисні заняття з шиття та рукоділля.

Справжнє свято відбулось у кінці вересня 2023 року. До «Перлинки» завітав справжній англійський пожежник – він приїхав на крутій рятівній машині та приділяв увагу діточкам декілька годин. Таку класну техніку наші вихованці бачили перший раз у житті, їх очі горіли та світилися щастям. Це була дуже цікава та просто фантастична зустріч. Поважний гість не знає української мови, але багато хто з наших діточок вміє спілкуватися з іноземними громадянами. Знати англійську в наші часи – це святе. У ході бесіди пожежник познайомив малечу зі складною рятувальною технікою, розповів про технологію гасіння вогню та показав те, що возить з собою його диво-автомобіль.

Наші вихованці задали рятувальнику багато цікавих питань, відповіді були зрозумілі та змістовні. А потім почались ігри та розваги. Іноземний гість продемонстрував відмінну фізичну форму, кмітливість та любов до дітей. А ще він привіз із собою купу подарунків: дехто з вихованців отримав іграшки, комусь відтепер доведеться бігати у нових кросівках або носити куртку рятівника. Кожен підопічний «Перлинки» скоштував купу заморських смаколиків та був радий такому спілкуванню. Цей герой був у багатьох країнах світу, йому було що розповідати нашим вихованцям. Навіть нашому песику Альфі було гарно з цією людиною.

Наприкінці візиту діти подарували гостю прапор України, котрий пошили самостійно. А ще кожен хлопчик та дівчинка зробили власний персональний подарунок – все це сподобалося англійському пожежнику. Відпускати дорогого друга не хотілося, але йому було треба їхати по важливих справах, бо головне в житті – рятувати та гасити, а не гратися з малечею. Побажаємо гостю та всім, хто допоміг організувати цю зустріч, щастя, здоров’я та удачі. Проїхати тисячі кілометрів – це вже подвиг. Гарні враження діточки будуть пам’ятати дуже довго, цінні речі знадобляться при навчанні та у розвагах. Нехай біди та горе оминають усіх, хто намагається допомогти сиротам з дитбудинку «Перлинка».

А що заважає саме Вам бути другом знедолених та нещасних діток? Для цього не потрібно бути пожежником, психологом або бійцем ЗСУ. Установа має труднощі фінансового характеру, бо існує лише коштом небайдужих спонсорів. Якщо кожен українець виділить з власного бюджету 1 гривню, то «Перлинка» на декілька років наперед закриє всі свої проблеми. Нам часто присилають перекази на 50 або 500 гривень, з нами діляться городиною, зайвими фруктами з саду. Ми приймемо посилки з одягом, книжками, побутовою хімією та спортивним знаряддям. Бог неодмінно побачить всі Ваші добрі справи та прискорить мир у країні. А діти помоляться за здоров’я та підвищення добробуту. З наших вихованців виростуть справжні українці, котрі будуть лікувати, вчити або захищати кордони. Клуб спонсорів «Перлинки» завжди має вільні місця для щедрих, чесних та небайдужих.

Слава меценатам, перемоги Україні!