Підтримайте Україну

Три місяці триває страшна війна. Нескорена Україна чинить опір скаженому північному сусідові. Навіть у 21 столітті є випадки середньовічного дикунства та масових страт. Багато чоловіків та жінок поїхали на передову та всіма засобами нищать ворога. Але набагато більше тих, хто продовжує бідкатися, скаржитися на шалені ціни та відсутність палива. Вони живуть лише власними інтересами та відсторонюються від потреб держави. Їхні мізки нездатні робити висновки та шукати причини масштабних труднощів.  Є навіть такі, хто засмучений відсутністю  поставок брендового одягу та взуття.

Зовсім по-іншому думають вихованці сиротинця «Перлинка». Живучи без батьків, вони з перших років свого існування вірять у власні сили та намагаються протистояти усіляким труднощам. Хлопчики та дівчатка вміють тверезо оцінювати ситуацію, вони лише заспокоюють та підбадьорюють дорослих, які впали у відчай. Юні серця не здатні чинити опір та виготовляти зброю. Діточки ще не будують дома та не відновлюють мости. Вони наполегливо вчаться та готуються до дорослого життя. Якщо нема роботи по дому та на прилеглій території, діти активно грають та готовлять себе до майбутньої професії.

Серед багатьох розваг найбільша користь від конструктора. Він допомагає розвивати моторику, формує просторове мислення, спонукає до творчого процесу. Вже зовсім скоро сама найулюбленіша гра для багатьох стане головною професією. І конструктор буде не іграшковий, а справжній. Саме наші вихованці відбудують Україну, зроблять її найкрасивішою та найпривабливішою країною у світі. І жоден ворог не схоче навіть у думках зазіхнути на її територіальну цілісність.

Але зараз нашим малюкам потрібні їжа та одяг, іграшки та спортивний інвентар. Добре, якщо це буде конструктор або якась навчальна гра. Кожний небайдужий українець повинен підтримувати не тільки фронт, а й сиріт. Ми існуємо на гроші меценатів та щирих громадян. Консерви, крупи, городина, фрукти, закрутки – усе корисне у ці складні часи. Будь-яка допомога актуальна. Підтримка від спонсорів може бути у вигляді навчання або майстер-класів. Нещодавно до нас приїжджали хлопці з фронту. Вони привезли подарунки, солодощі, розповіли про свої подвиги. Саме заради наших вихованців нащадки козаків ведуть героїчний спротив та поступово відтісняють орків до їхнього гнійника.

Ми вдячні всім, хто находить в себі сили допомагати сирітам. Усі Ваші добрі справи оцінить Бог та віддячить здоров’ям та процвітанням. І неодмінно він допоможе нищіти рашистів!

Дякуємо за кожну краплину підтримки та допомоги.

Нехай Господь оберігає та допомогає.