Солодкий майстер-клас для сиріт 

Вже минула перша третина 2024 року, дитячий будинок «Перлинка» продовжує жити власним типовим життям. Прийшло справжнє тепло, але адміністрація находить можливості для проведення корисних уроків, що допомагають всебічно розвивати малюків. Перший майстер-клас травня був присвячений дуже смачній темі. Важко знайти дитину, яка не поважає шоколад та солодощі: саме королю всіх цукерок було віддано кілька годин.

Шоколадний майстер-клас організувала наша колега Аня. Усі інші вихователі долучилися до діла та ретельно підготували урок. Вони розповіли діточкам багато цікавого та самі навчилися складним маніпуляціям та придбали важливі навички. Все було поділено на декілька етапів, деякі з них нагадували фрагменти популярного телевізійного шоу «Майстер-шеф»: був навіть блок, що схожий на змагання різнокольорових фартушків.

Основну частину уроку хлопчики та дівчатка займалися шоколадними медіанами. Багато сил затрачувалось для прикрашання власного витвору. Нічого не вийшло б без творчого підходу та активізації фантазії, кожен учасник старався на 100 відсотків та повністю занурився у процес. Був навіть не тільки звичайний чорний шоколад, а ще й білий. В процесі майстер-класу вихователі розповідали про історію створення короля всіх солодощів. Шоколад – це не тільки чарівний смак, а й багато корисних властивостей та найкраще джерело позитиву.

Такі уроки дуже корисні для діточок з усіх боків, вони тренують моторику та посидючість, окомір та стриманість. Кожен учасник удосконалював те, чого поки що не вистачає для повноцінного набору вмінь. Результат всіх зачарував, все вийшло добре, а перемогла дружба та взаємодопомога. Родзинкою дійства було те, що вихователь Інна не полінилася, знайшла сили та час і для кожного учасника зробила на комп’ютері персональну обгортку. Деякі діти так захопилися справою, що наприкінці уроку вжилися у роль короля з виробництва шоколаду. Можна було б знімати чергову стрічку про шоколадну фабрику містера Чарлі.

Провести цей урок для адміністрації «Перлинки» було дуже складно, бо для цього потрібна сировина та недешевий шоколад. Слід зауважити, що установа не має державного фінансування та існує виключно коштом спонсорів. А зараз їхня кількість значно скоротилася, бо війна підкосила спроможності багатьох людей. Ми дуже дякуємо тим, хто допоміг придбати недешевий шоколад, горішки, злаки та іншу вкрай важливу сировину.

Наші діти та співробітники бажають вимовити добрі та теплі слова подяки, але щедрий меценат попросив не називати його ім’я та прізвище. Побажаємо йому здоров’я та підвищення статків за намагання допомогти дитячому будинку та всім мешканцям. Наші діти будуть дуже раді, якщо ця поважна та щедра особа завітає у гості та підтримає колектив в черговий раз. Вони помоляться за його вдачу та скоріший мир.