Роби добро! 

Як почав дитячий будинок «Перлинка» другу половину останнього весняного місяця? Нічого не змінилося, ще йдуть уроки у школі, а співробітники знаходять час та підбирають корисні теми для всебічного розвитку підопічних. Саме в середині травня вихователь Ірина підготувала та провела захід, котрий стосувався теми добра. Ця вічна категорія є основою існування нашого суспільства, прагнення до добра та справедливості спонукало організувати «Перлинку». Це просте слово з п’яти букв несе в собі багато змісту та енергії, тепла та мрій. Пані Ірина розповіла діточкам декілька цікавих пізнавальних історії, учасники уроку дискутували та робили висновки, сперечалися та ділилися думками.

Вихователька намагалась пояснити, що добре має підтексти, іноді під добрими справами маскується обман та підлість. Добрі люди завжди довірливі та легко стають жертвами злодіїв або шахраїв. Всі учасники так захопились уроком, що навіть на деякий час опинились у віртуальній реальності та не поспішали повертатися. Саме такі дійства – це дуже класний спосіб допомогти дітям-сиротам. З нашими діточками займаються психологи з інших міст, художники, скульптори, просто творчі майстри. Хлопчикам та дівчаткам дуже не вистачає якісного спілкування з інтелектуальними та обізнаними особами. Тому якщо у Вас є можливість провести цікавий захід з сиротами, то адміністрація піде на зустріч. Це можна зробити онлайн – умові для цього «Перлинка» має.

Але на першому місці у нас стоїть проблема фінансування. Ми відокремлені від держави та існуємо коштом спонсорів. Війна принесла лиха всім, тому приходиться звертатися не до директорів заводів, а до звичайних пенсіонерів та людей з мінімальною оплатою праці. Правило «з миру по ниточці» ще ніхто не скасовував – воно нас дуже підтримує. Навіть переказ на 35 гривень – це вже кіло якісної крупи. Буде класно, якщо й Ви приєднаєтесь до кола наших друзів. Ми приймемо у дар городину або надлишки медикаментів. Одяг, спортивне знаряддя, іграшки – все візьме на баланс наш дитячий будинок. В Україні є чимало небайдужих громадян, і Ви маєте таке почесне право. З наших випускників виходять класні спеціалісти та гідні українці. Але зараз їм потрібна підтримка.