КОРИСНИЙ УРОК ДЛЯ КОЖНОГО!

Дитячий будинок «Перлинка» – це не тільки смачні обіди та теплі стіни у холодну пору року: практично щодня викладачі та вихователі проводять корисні майстер-класи та пізнавальні уроки. Знедолених хлопчиків та дівчаток чекає непросте життя, їм знадобляться не лише математичні та історичні знання, а ще й навички домогосподарок або швачок. Багато уваги приділяється естетичному вихованню – вже скоро підопічні стануть повноцінними громадянами європейської держави, вони повинні мати ознаки цивілізованих осіб, що вміють поводитися у суспільстві.

Саме з цієї причини у середині травня 2024 року адміністрація організувала урок, котрий був присвячений правилам етикету та гідної поведінки серед людей. У всіх наших хлопчиків та дівчаток складна доля, багатьом не поталанило з батьками, деяких били, принижували, морили голодом. Але відтепер у кожного є шанс стати гідними громадянами, отримати цікаву професію та приносити багато користі. Не можна бути щасливим, спілкуватись з народом та одночасно нехтувати звичайними правилами спілкування та етикету. Як поводити себе за столом? Що їсти виделкою, а що руками? Як коректно спитати дорослого та як поводитись у колі незнайомців – ці та інші питання вивчили наші підопічні. Без цих навичок не можна знайти нормальну другу половинку, без подібних знань важко працювати офіціантом або відкрити власний бізнес.

Саме подібні уроки – це класний засіб допомогти дітям-сиротам, бо інформація допоможе їм будувати кар’єру та ставати сильними, заможними, щасливими та поважними. «Перлинка» дає шанс кожній сироті стати культурною та освіченою людиною, не виключно, що хтось буде балотуватись на пост президента або сяде у крісло прем’єра. Але зараз на першому місці стоїть питання звичайного біологічного та побутового виживання. Якщо людина голодна та неодягнена, то всі знання про етикет будуть марними.

«Перлинка» – це благодійний заклад, що існує виключно коштом спонсорів. Потреб у нас все більше, а спроможності меценатів вкрай обмежені. Буде класно, якщо саме Ви приєднаєтесь до переліку друзів та підтримаєте сиріток фінансово. 20, 50, 500 гривень – усіляка сума стане нам в нагоді. Нас спасають вживані речі та зайва городина. Іграшки, канцелярію, велосипеди дорослих діточок – все прийме дитячий будинок. В Україні в усі часи мешкали співчутливі люди, підтримати знедолених малюків – це обов’язок кожного. Ми разом помолимося за здоров’я та статки, з наших вихованців виростуть чесні громадяни та виховані українці.