Навчитися корисної справи

Навчитися корисної справи

У кожного з нас є мрія, і добре, що не одна. Мрії є у керівництва та вихователів дитячого будинку «Перлинка», багато побажань мають хлопчики та дівчатка, яких вони ростять. Мрії бувають особисті та спільні. І річ не тільки про мир, тепле літо та стабільні статки. В перших числах лютого 2023 року здійснилася давня мрія Насті, вихованки нашого дитячого будинку. Тепер вона має унікальну можливість пройти курс манікюру та дизайну, без якого неможливо зробити руки жінки охайними та привабливими. Не всі знають, що саме кінцівки видають вік, характер праці, вид діяльності.

Неосвічені скептики вважають манікюр та інші косметичні справи пустощами, порожнім заняттям. Але не можна ігнорувати власний імідж та турботу про здоров’я, бо косметика починається з гігієни, регулярного догляду за собою та своїм тілом. Дівчина, жінка мають залишатися красунею навіть коли прийшли страшні часи та важкі випробування. По зовнішності завжди оцінюють людину, її смаки, життєвий стиль, відношення до себе та навколишніх. І це добре знають сироти, що мешкають у «Перлинці».

Нелегко буде самотній дівчині без батьків знайти справжнього чоловіка. Саме бездоганний вигляд допоможе причарувати гарного хлопця та вийти за нього заміж. Він неодмінно оцінить її охайність та старання бути красивою та доглянутою. Вона завжди зможе мати чисті й красиві руки навіть при наявності важкої фізичної праці. Якісний манікюр важко зіпсувати, він частково захищає нігті від негативних факторів та фізичних навантажень. Ніхто не скасовував рукавички, в яких належить виконувати брудну працю: засоби індивідуального захисту – це закон!

А ще весь світ опинився перед новою реальністю: 10% населення легко прогодують себе та всіх інших. Сучасні технології дозволяють виробляти всі матеріальні цінності невеличкою групою працівників. А що тоді робити іншим? А ось для цього й існують індустрії косметики, шоу-бізнесу, розваг, навчання, виховання, подорожей, спорту та туризму. Кожна дівчинка «Перлинки» через декілька років зіткнеться з проблемою працевлаштування. Вже зараз вихованці розуміють, що знайти дохідне та надійне місце не легко. Тому треба мати не одну професію і з малих років готувати себе до дорослого життя. Якщо є навички косметолога, присутнє вміння робити манікюр або зачіски, то голодним не залишишся.

Не обов’язково відкривати власний салон та ризикувати: знаходити клієнтів можна через Інтернет. Завжди гарно працює циганська пошта та рекомендація друга. Якщо це невеличке село та всі всіх знають, то і реклама не потрібна. Майстер манікюру стане першою дівкою на селі та самою бажаною нареченою. За таку жінку хлопці будуть битися! Ніхто не зможе відняти вміння, талант та майстерність. І завжди буде дуже просто освоїти іншу косметологічну спеціальність. А сам процес навчання у малому віці допомагає відвернутися від болю в серці, що трапляється через відсутність батьків. І Настя в цьому давно переконалася.

Але вивчитись на майстра з манікюру дуже складно, не кожна жінка має талант вчити та передавати власні навички: такий курс коштує чималих грошей. Але наша вірна та кохана меценат пані Тетяна подарувала Насті ці цікаві курси. Тепер наша вихованка стане обізнаною у цій справі. Частину нових знань вона передасть подружкам з «Перлинки», бо кожна з них мріє скоріше підрости та мати можливість купляти професійну косметику, вміти доглядати за собою та робити манікюр подругам та реальним клієнтам. А пані Тетяні побажаємо довголіття та процвітання. Хай береже її Бог та допомагає в усіляких справах. Весь дитячий будинок «Перлинка» буде молитися за її добробут та здоров’я. Саме такі щедрі люди постійно рятують сиріток та допомагають їм розвиватися.

Неодмінно приєднуйтесь до клубу наших спонсорів. Нам потрібні не тільки одяг та їжа, а й косметичне приладдя. У багатьох жінок є зайві інструменти, лаки, які не підійшли, манікюрні ножиці та інші речі, що носять у косметичці. Все це буде в нагоді нашим дівчаткам, а особливо Настусі. Вона з радістю вивчиться невмирущому ділу та зробить всіх українок найкрасивішими