Маленький біженець ..

Страшне лихо прийшло в нашу країну. Третій місяць поспіль російські загарбники бомблять українські землі, вбивають дітей та мирне населення.. Допомогти Україні бажає все прогресивне людство. З усіх куточків світу до нас йдуть каравани гуманітарної допомоги та зброї. Від куль та ракет гинуть не тільки воїни та добровольці – страждає все населення. Сотні діточок були тяжко поранені або вбиті. Кривава драма зробить багатьох сирітами та інвалідами. Дехто потрапить у дитячий будинок «Перлинка».

На днях прихистили трирічного Максима . Його родина мешкали в Ізюмському районі, їх село  історично  тримало оборону більше одного місяця. Нелегко було нашим героям вибратися з оточення. Їх село розділяє річка, вона й  утримувала  від завойовників та допомагала тримати оборону. Вони бачили страшні бої, їм довелося рятуватися під прикриттям темряви. Авто, яке вивозило -було обстріляне. У стінах нашого сиротинця сім’я знайшла притулок, ми забезпечили їх всім необхідним. Максиму сподобався наш колектив, в нього вже є друзі та улюблена іграшка – пістолет. Дорослі пророчать йому військову кар’єру. З таких хлопчиків завжди виростають справжні захисники Вітчизни.

Кожен громадянин зобов’язаний підтримати Україну. Але допомоги потребують і діти, які лишилися рідної хати та батьків. Саме ради майбутніх поколінь гинуть зараз на полях кращі громадяни країни. Наш заклад існує виключно завдяки спонсорським пожертвуванням. Керівництво влаштують не тільки символічні перекази, а і їжа, одяг для дітей, зайві Вам іграшки та книжки.

Адміністрація «Перлинки» буде вдячна за будь-яку допомогу. Безумовно, усі сили та кошти народ спрямовує на фронт. Але і про знедолених діточок бажано не забувати. Ми завжди пишалися нашими талановитими та чесними вихованцями. З них виростуть справжні захисники та герої. Будемо сподіватися, що до того часу настане бажаний мир.