Невеличка інвестиція в позитив діточок

Через кілька діб літо завітає на поріг. Воно вже стукає у двері та вікна, вражає буянням рослинності, трохи дратує комахами та дарує надію на дешеві овочі та фрукти. Пролунав останній шкільний дзвоник, кожна дитина малює собі плани на літо та мріє потрапити у чудову казку. Дуже хочеться побігати на галявині, подихати свіжим повітрям, брати участь у дружніх змаганнях. Але навіть хлопчики та дівчатка з заможних родин не поїдуть цього літа на море, багато хто буде радий ставку на селі та можливості порибалити недалеко від бабусиної хатини. Не чекають поїздок на острови й сироти з дитячого будинку «Перлинка» – все літо вони проведуть в рідних стінах установи. Але це не привід для суму – їхні вихователі та няні підготували цікаву програму для літнього табору. Вони будуть бігати та стрибати, брати участь у конкурсах та творчих змаганнях. А неодмінним переможцем стане дружба та взаємодопомога. І кожного чекають смачні солодкі призи.
Співробітники «Перлинки» чітко усвідомлюють, що саме позитивний рух, ігри на свіжому повітрі, робота в команді та весела компанія допоможуть перебороти душевний біль та страждання, які можна побачити лише в очах. Наші працівниці вже підготували купу цікавих сценаріїв для свят та змагань, їх креатив важко оцінити та описати словами. Але є одна проблема – для якісних турнірів та заходів потрібні прості заохочувальні призи, спортивне знаряддя, кульки, м’ячі, естафетні палички, скакалки, кеглі та відповідне взуття. Для інтелектуальних змагань необхідні крейда, ватман, маркери, фарби та ще багато чого. Все це коштує грошей, яких в установі обмаль. Доволі часто для заходів ми використовуємо посуд з кухні або виготовляємо з того, що є під рукою. Дитячий будинок «Перлинка» – це благодійна християнська установа: ми не маємо державного фінансування та тримаємось лише коштом меценатів та закордонних друзів. Цих грошей нам ледве вистачає на харчі та оплату енергоносіїв. А от на культурно-розважальні заходи та спортивний інвентар коштів бракує.
Всі в дитинстві обожнювали мильні бульбашки та щось подібне. Вони не тільки забавляють, а й стають крутим джерелом позитиву. А він та добрі емоції дуже потрібні сиріткам. Адміністрація «Перлинки» звертається до всіх небайдужих – ми будемо вдячні тим, хто спроможний купити генератор бульбашок для наших хлопчиків та дівчаток. Для когось це зовсім невеликі гроші, а от для нас – нереальне придбання. Може в когось є цей чарівний пристрій: колись їм бавились Ваші діти, а зараз він вже не потрібний. Ми з радістю приймемо його в дар, а вихованці скажуть «спасибі» та помоляться за Вашу родину та здоров’я всіх рідних. Наші педагоги добре знають, що дитячі спогади та емоції залишаються в душі та серці назавжди. Позитив від руханок та естафет поборює страждання, котрі з малих років живе в голові. І саме влітку найкращий час для веселих ігор та запасу щастя на довгі роки.
Допомога малюкам – це найкраща інвестиція в майбутнє країни. Наші вихованці стають хоробрими воїнами та поліцейськими, лікарями та педагогами. Вони майструють та готують, в них повно енергії та креативу. Хлопчики та дівчатка не вміють обманювати, зраджувати, робити боляче та неприємно. Вони стають чесними, порядними, якісними громадянами незламаної країни. За всі Ваші чесні справи Боже віддячить здоров’ям, щастям, більш привабливими доходами. 200 потрачених гривень повернуться 20 тисячами. А якщо туго з грошима, то ми приймемо у дар одяг, що вже не потрібен, надлишки городини, закрутки, книжки та все необхідне для повноцінного виховування діток. Сподіваємось на Вашу підтримку та щедрість. Нашу націю, наш народ не зламати, бо основа духу – добро, справедливість та підтримка нужденним.
Слава Україні, слава небайдужим!