В пошуках тепла.

Найближча зима виявиться найскладнішою для усієї Європи за останні 70 років. Газова голка бункерного діда затупилася та майже зламалася. Тяжче усього прийдеться незахищеним верствам населення України. Енергопостачання знаходиться на межі зриву, в багатьох прифронтових районах газу до літа не буде зовсім. Нелегко протопити приміщення дитячого будинку «Перлинка», навіть у мирні часи керівництво як могло економило газ та розумно витрачало недешеву електрику. Будівля має багато квадратних метрів, обігріти її не так то й просто.

Гарним фактором є наявність лісу та архаїчної грубки в приміщенні. Якщо трохи підтоплювати дровами, то можна легко пережити люті морози та не боятися перебоїв з енергопостачанням. Але для цього нам необхідна машина дров, яка коштує 18000 гривень. Рубати дерева у лісі без дозволу заборонено, на це є право тільки у спеціалізованих підприємств. Власними силами ми не в змозі це зробити, це суто чоловіча справа. Єдиний вихід – законне придбання. 18 тисяч – дуже великі гроші для нас, а однієї машини з дровами нам буде недостатньо.

Ми звертаємось за допомогою до всіх небайдужих громадян. В нас багато друзів та меценатів з США, Німеччини, Великобританії, Ірландії, Швейцарії, Норвегії. Вони завжди нас усіляко підтримують. Звертаємося до них та мріємо, що їхні добрі справи знов повторяться. Якщо кожен з Вас надішле нашому закладу по 50-100 гривень, то проблема буде легко вирішена.

Практика доводить, що навіть невеличкі суми з багатої кількості громадян дозволяють збирати кошти на опалення, ремонти та інші потреби. Ми будемо дуже раді, якщо Ви вирішите допомогти дитячому будинку. Україна – це країна небайдужих людей, які готові ділитися передостаннім. Саме ця риса робить нас непереможними та великими. Наша улюблене прислів’я: з миру по ниточці – голому сорочка. І мудрість ця ніколи не підводила. Керівництво «Перлинки» заздалегідь каже спасибі всім, хто в скрутні часи підтримує сиріт, переселенців, думає за майбутнє покоління.