Потрібна допомога для літнього відпочинку.

Ще буде багато теплих тижнів з яскравим сонечком та теплим вітерцем. Здані до бібліотеки підручники, покладено на полиці зошити: прийшов час бігати, стрибати та радіти природним фарбам. Дитячий будинок «Перлинка» розташований в екологічно чистому селі, тут обмаль авто та нема шкідливих виробництв. Вихованці обожнюють ці місяці, є можливість грати в футбол та плескатися в невеличкому надувному басейні.

Установа обмежена у фінансах, але у «Перлинки» багато вільного місця та велика територія. В літні часи тут можна прийняти ще 40 діточок, які переїхали з Донбасу та окупованих територій, постраждали від вибухів та бачили смерть рідних. Вихователі та няні з «Перлинки» вміють створювати позитивну атмосферу, кухарі знають багато смачних та корисних рецептів страв. Колектив вважає своїм обов’язком допомогти певній категорії діточок. В нас є великий досвід проведення квестів, психологічних тренінгів, повчальних майстер-класів. Нашим діткам буде цікаво та корисно знайти нових друзів серед тих, хто пережив чимало лиха. Чім більше веселого народу, тім веселіше проводити вільний час!

Адміністрація «Перлинки» може хоч завтра почати готуватись до приїзду маленьких гостей, але є фінансовий бар’єр: для закупівлі харчів, морозива, снеків, заохочувальних призів потрібні гроші. Зараз ми звертаємось не тільки до небайдужих українців, а й до наших закордонних меценатів. Для багатьох громадян з української діаспори це зовсім невеликі суми, а для нас цілий скарб. Ваша підтримка – це найкраща інвестиція в майбутнє України.

Попри війну діти повинні відпочивати та набиратися сил до дорослого життя. Вони будуть молитися за Ваше здоров’я та довголіття. А через 10-20 років зроблять Батьківщину найкращою у світі. Потреби «Перлинки» для відкриття табору переселенців зовсім скоромні. Приблизний перелік найнеобхіднішого:

Цукор-40 кг, чай – 2 кг, каркаде-1 кг, печиво-10 кг, овочі та фрукти, гречка 5 кг, масло вершкове – 65 пачок, м’ясо – 35 кг, окорочка – 30 кг, вареники, яйця 350 шт., пельмені, сосиски 30 кг, напої – 6 паків.

Фінвнсова підтримка