Слова подяки Сергію і Геннадію за дитячий басейн.

Ще не настав той день, коли в країні не буде сиріт. Відсутність сім’ї у малюка – явище звичне. Основна частина дитячих будинків потребує допомоги. Це відноситься і до “Перлинки”. Ми виживаємо виключно завдяки підтримці спонсорів та меценатів. Продукти харчування, ліки, одяг, іграшки – все це потрібно нашим хлопчикам та дівчаткам. Допомогти дитячому будинку завжди прагне той, хто любить дітей, має добре серце, живе в гармонії зі світом. Це можна казати і про Сергія з Геннадієм.

Вже минуло два роки з того дня, як вони подарували нашому закладу басейн для
купання влітку. Час швидко сплинув, але цей подарунок дарує радість нашим дiточкам
і сьогодні. Як чудово стрибнути у воду в таку спеку. Для малюків це найкраща розвага. Дякуємо Сергієвi та Геннадієвi за цю безцінну річ. Нехай дасть їм Бог здоров’я, успіхів, злагоди, процвітання. За добрі справи вищі сили обов’язково їм щедро віддячать. В цей складний рік нам навряд чи вдасться організувати поїздку до моря. Їх корисний подарунок буде частковою заміною.

Слова подяки висловлює весь наш дитячий будинок. Україна – це країна чуйних і безкорисливих людей. Кожен з Вас може надати посильну допомогу. Керівництво завжди радо будь-якій підтримці. Свіжі овочі та фрукти необхідні зростаючому організму. Без канцелярського приладдя складно вчитися. У кожній родині є одяг дітей, з якого вони давно виросли. Вам він заважає, а нам дуже стане в нагоді. Навіть грошовий переказ на 20 гривень допоможе нашому закладу. Благодійність дасть змогу нашим вихованцям отримати гідну освіту і виховання. Майбутні медики, вчителі, художники, вчені зроблять багато корисного у суспільстві. Всі Ваші щиросердні пожертви обов’язково окупляться.