В очікуванні дива..

В очікуванні свята

2022-й рік показав, що можна розбомбити міст, школу, дитячий садок або лікарню. Але не існує такої зброї, яка може вбити мрію, бажання бути щасливим та радісним. Не можна зруйнувати віру в дива та очікування головного дня року. Плішивий карлик вміє відбирати території, але йому не вдасться віджати зимові свята у хлопчиків та дівчаток з України. Навіть відсутність шикарного столу з купою заморської смакоти не завадить весело зустріти Новий рік малюкам з дитячого будинку «Перлинка». Жити без мами й тата дуже нелегко, але малі душі знаходять в себе сили думати про майбутнє та строїти грандіозні плани.

Нема роботи, яку б не змогли виконати маленькі вихованці благодійної установи. А коли мова йде приготування до зустрічі з Дідом Морозом, то це саме приємне та легке завдання. Важко зустріти дитину, яка б не полюбляла наряджати ялинку та діставати прикраси з комори. І це завжди здорово виходить у мешканців «Перлинки». А ще треба все прибрати, знайти костюми для маскараду, навести лад у кімнаті, приготувати подарунки для друзів, вивчити вірші та загадати саме велике бажання. Якщо не вистачить іграшок для ялинки, то їх завжди можна зробити. У великій родині нема місця ледачим, хитрим, сумним та нудним. Важкі часи роблять нас сильнішими та винахідливішими. Це добре знає кожний, хто працює або мешкає у теплих стінах установи.

Дитячий будинок «Перлинка» не має державного фінансування, за 10 місяців війни суттєво скоротилася підтримка від старих друзів та меценатів. Але голодними та босими діти не залишаються, бо з усіх куточків країни та світу йде допомога. Адміністрація радіє кожному переказу або посилці. Маленькі краплинки співчуття збираються в невеличку річку, яка не дасть пропасти самим нещасним діткам. Але вони такими себе не вважають, бо вміють загадувати змістовні бажання та наполегливо вчаться тому, що потрібно для повноцінного життя. Сміливо приєднуйтесь до кола наших друзів та загадуйте новорічне побажання. А в нас воно єдине на всю країну. З Новим роком, зі скорішим миром та хай квітне наша У