Зроби морозиво сам, або Велика сила візуалізації

 

У кожного є нездійсненна мрія. І кожен за цю мрію повинен боротися або наближати її. Навіть діти намагаються малювати те, що хочуть мати у власності. Це машини, собаки, літаки чи велосипеди. Багато психологів та коучів радять своїм дорослим підлеглим робити сеанси візуалізації. Дехто оформлює колаж мрій та чіпляє його на стінку біля ліжка. Коли довго дивишся на гарний намальований будинок або красиву шубу, то підвищується шанс заволодіти цією цінною річчю. Навіть якщо мрія не здійснюється, то у процесі малювання на деяку мить настає відчуття, що все вже відбулося та мети досягнуто. Це хоч і самообман, але він полегшує емоційний стан та працює як дієві ліки. Шкоди від такої роботи нема, зате вищі сили неодмінно побачать Ваш запит та допоможуть дістатися цілі.

Дитячий будинок «Перлинка» – це благодійна християнська організація, що вже багато років існує на Кіровоградщині. Практично кожного дня викладачі та вихователі проводять зі своїми підопічними цікаві пізнавальні та практичні уроки. У середині лютого 2024 року відбувся майстер-клас з ліплення. Хлопчики та дівчатка вже не перший раз пробують власні сили у цьому стародавньому мистецтві. Вони вже робили з глини добру тваринку і це в них гарно вийшло. Але цього разу було вирішено зліпити…. морозиво. Це для когось смішно, але для більшості сиріт це справжня мрія. Вони самі запропонували тему, бо нема дитини, що не поважає цю смачну та корисну страву. Морозиво – рідкість для наших діток. Кожен робив свій улюблений варіант. У когось це був ріжок, хтось зліпив кремову версію. Був ще шербет, пломбір, ескімо та фруктове. І нічого страшного, що не довелося скоштувати власний вибір, але кожний отримав задоволення та багато корисних навичок.

Слід зауважити, що мешканці «Перлинки» – це малюки, що ростуть без мами й тата. І для них дуже важливе те, що під час подібних уроків вони емоційно відпочивають, забувають про власне горе та через творчу працю укріплюють нервову систему. Про користь ліплення знають всі психологи та лікарі. Це діло допомагало і пращурам, воно буде потрібне і через сотні років. Саме проведення таких занять – найкращий спосіб допомогти дітям сиротам. Попередній урок з ліплення відбувся у першій половині січня 2024 року – хлопчики та дівчатка робили з природної сировини свого улюбленця – собаку Альфу. І це в них добре вийшло. Не виявилася даремною і праця з ліплення морозива – результат перевершив очікування педагогів: вихованці креативно поставилися до завдання. Задоволені були усі, але було б набагато краще, якби після цього майстер-класу вони отримали у вигляді призу реальне морозиво, якого повно у магазині.

Річ у тому, то «Перлинка» – це благодійна християнська установа, відокремлена від фінансування держави. Заклад існує виключно коштом небайдужих меценатів та пересічних українців. Адміністрація зі сльозами на очах ледве зводить кінці з кінцями, грошей іноді не вистачає на м’ясо та оплату електрики. Думати за смаколики не доводиться. Проблему придбання морозива можна вирішити, якщо кожен українець передасть установі по 1 копійці. Завдяки такому капіталу ми б могли купувати дітям морозиво три роки підряд кожного дня! А коли ця сума підтягнеться до гривні, то наша установа ще й закриє усі свої фінансові проблеми на кілька років наперед.

Тому приєднуйтесь до клубу друзів нашого закладу та присилайте по 5, 10, 50 або 100 гривень. Навіть для пенсіонера це реальний чек. А ще нам допомагають посилки з одягом, книжками та спортивним знаряддям, що вже непотрібне у власній родині. Канцелярію, побутову хімію, ліки – все прийме у дар наш дитячий будинок. Україна завжди була багата на співчутливих людей. Навіть у часи страшної війни люди знаходять можливість займатися благодійністю. А всі добрі діла неодмінно оцінить Бог та віддячить здоров’ям та скорішим миром.