Подушки своїми руками.

Всю свою довгу історію людство шукало не тільки їжу та воду, а ще й дбало про нормальні умови існування. І це природно, бо навіть тварини гріються на сонечку або роблять собі теплі гнізда під дахами будинків та ближче до пічок. Люблять комфорт і малюки з дитячого будинку «Перлинка». Вони намагаються обладнати свої ліжка та кімнати, вчаться рукоділлю та беруть до уваги усе, що робить життя комфортнішим.

В перші дні лютого 2024 року виникла ідея пошити для хоробрих бійців теплі подушки. Ця чудова думка народилася не у дорослих, а у наймолодшої учасниці гуртка «Еля». Дитяча душа вірно примітила, що попри усі труднощі, керівництво знаходить гроші на опалення та гідні побутові умови. Дівчинка промовила, що нам тепло, ми кожну ніч спимо у комфортних ліжках, а хоробрі воїни під кулями та бомбами ночують у холодних окопах. Так і прийшло бажання пошити для захисників оригінальні подушки у формі серця. Характерна особливість – колір.

Охочих робити цю почесну справу виявилось чимало. Всі діти старанно поставились до завдання та робили діло на совість. Іноді зразки малих були краще ніж ті, що шили дорослі. Для діточок це було непросте завдання, але всі працювали гідно та проявили неабиякий талант. Процес вимагав застосування чіткої технології та послідовності виконання операцій. Був залучений габардин, а шити з нього не дуже й просто. Але все почалося з викрою, що відповідав формі сердечка. Правило «сім разів відміряй» наші вихованці знають чітко. Робота складна, але наші «перлинки» завжди доводять діло до фіналу та не здаються, якщо є труднощі.

В колективі панує взаємодопомога: більш дорослі та вміліші підтримують тих, хто ще не має достатніх навичок. Дехто з малюків вже навчився робити рівний професійний шов, який не відрізнити від фабричного. Вчителька все перевіряла, але це вже зайва справа. Якщо речі робляться для військових, то наші діти викладаються на 140%! Все вийшло круто, перша партія вже відправлена на передову. Але потреба у подушках велика. Діточки готові шити в той час, коли всі граються. Але для цього потрібна тканина та сировина. Якісний матеріал коштує грошей, а їх в установи обмаль. Християнська організація не має фінансування від держави – коштів ледве вистачає на їжу та оплату електрики.

Допомогти дітям сиротам можуть не тільки заможні спонсори, кількість яких після 2022 року скоротилася, а й пересічні українці з мінімальними доходами. Ніщо не заважає саме Вам приєднатися до клубу наших друзів. Кількість переказів та мінімальна сума не мають значення: навіть 10 гривень – це вже кіло борошна! А якщо з грошима туго, то нас добре підтримують посилки з зайвими речами або книжками. Якщо є відрізи матерії – то вони підуть на подушки для наших воїнів. Ви не тільки допоможете сиротам, а й зробите вклад у перемогу. Вихованці помоляться за Ваше здоров’я, якщо буде можливість допомогти дитячому будинку. Україна неодмінно вистоїть у війні, а діти підростуть та стануть чесними та гідними громадянами. Але зараз вони потребують фінансової допомоги. Слава небайдужим, слава ЗСУ!