Весело, корисно, рухливо

 

Життя – це постійний рух та фізичні вправи. Без них нема росту, розвитку та здоров’я. Протипоказання відносно дитячих ігор на свіжому повітрі відсутні. Головне – не розбити носа та не впасти. Усілякий травматизм вимкнений, якщо йде річ про дитячий майданчик сиротинця «Перлинка». Коли стоїть класна погодка та вже вивчені уроки, то треба бігти на двір та активно рухатися. Гра на свіжому повітрі – це тренування м’язів, робота над статурою, повноцінна вентиляція легенів. Це найкращий спосіб підвищити імунітет та зробити запас сил на майбутнє. Після активних рухів під теплим сонечком буде класний сон, в якому присняться свята, теплі країни та дивовижні тварини.

Вихователі та викладачі «Перлинки» приділяють багато уваги іграм та рухливим заняттям: це не набагато простіше, ніж провести майстер-клас або пізнавальну вікторину. Завжди потрібно приглядати за діточками та не допускати фактів травматизму. Вони весело стрибають та лазять по турніках наче мавпочки. Вправлятися на скакалках полюбляють не тільки дівчатка, а й хлопчики. Для доброї постаті та фігури корисно крутити обруч: хула хупи – це класна справа та забава. В арсеналі є велосипеди та усіляке спортивне знаряддя. Гратися можна як на футбольному полі, так і на майданчику, що викладений плиткою.

Розваги на свіжому повітрі – це ідеальні ліки проти душевного болю та страждань, котрі все життя будуть супроводжувати думки людини, яка росла без батька та мами. Веселі ігри та перебування в дружному колективі – найкращі пігулки від суму та туги. Добре, якщо є надійні друзі та старанні вихователі. А ще класно, коли є тисячі небайдужих, котрі намагаються допомогти дитбудинку «Перлинка» та підтримують установу фінансово. Слід зазначити, що сиротинець не має державного фінансування та існує лише коштом спонсорів. Благодійний християнський заклад живе за принципом «з миру по ниточці». Ця вікова мудрість ніколи не підводить та дозволяє кожного року давати країні якісних громадян, котрих у дитинстві врятували від голоду та батьківських стусанів.

Наші спонсори допомагають не тільки грошима, а й роблять усе, щоб ми могли утримувати в належному стані дитячий майданчик, поле та знаряддя. Для цього потрібні фарба, садовий інвентар, мітли, пакети для сміття. Біда у тому, що з початку повномасштабної війни можливості наших меценатів та спонсорів погіршилися. Зараз найпостійніша допомога надходить від пересічних громадян, пенсіонерів, військових. Саме з маленьких матеріальних струмочків формується річка добра та небайдужості. Навіть переказ на 50 гривень – це вже мінімальний продуктовий набір дитині на добу. А ті, у кого скрутно з грошима, діляться надлишками городини або їжею. Нам добре допомагають посилки з дитячим одягом та зайвими книжками. Іноді нам присилають дитячі велосипеди або приладдя для ігор на свіжому повітрі. Ваші діти давно підросли, все це Вам заважає та займає полиці? Нам все це знадобиться та піде в діло. І не біда – що обруч для хула хупи вже не блищить. Якщо річ не втратила своїх корисних властивостей, то нам вона буде в нагоді.

Пам’ятайте: Ваша турбота про малюків – це інвестиція у майбутнє України. Допомогти сиротам з дитбудинку «Перлинка» – це ідеальний метод подбати про неминучу старість. З хлопчиків та дівчаток виростають перукарі або медики. Ви станете купляти одяг, який вони пошили. Наші майбутні солдати не пустять ворога через кордон, а ті, хто піде до поліції, неодмінно придушать злочинність. Знайте: Бог оцінить благі наміри, а діти помоляться за здоров’я.