Свіжа та слизька забава від пані Ольги та її друзів.

Вже майже рік вся Україна живе в екстремальних умовах. Навчальні заклади та благодійні установи переживають важкі часи випробувань. Не виключення і дитячий будинок «Перлинка»: заклад втратив половину щедрих меценатів та надійних спонсорів. Притулок не входить до програм державного фінансування та тримається лише на благодійності та щедрості небайдужих громадян. Керівництво знаходиться в постійному пошуку їжі, одягу, ліків, іграшок, канцелярії, побутової хімії. Восени гостро стала проблема опалення та придбання дизельних генераторів. Але вихователям треба дбати не тільки про матеріальну частину, а й про духовний зріст кожного малюка. Постійно проводяться конкурси, вікторини, дитячі свята, пізнавальні та розважальні заходи. Кожен малюк бажає гратися, бігати, кататися, стривати.

Зима 2023 року видалася дуже теплою: це добре для економії пального, але погано для дитячих душ. Відсутність снігу та криги позбавила їх можливості ковзатися з гори та ходити на лижах. Але в нашій великій родині є справжні друзі, які спонсорують поїздки та відвідування розважальних та спортивних заходів. Нещодавно наша вірна подруга зі з друзями  надала чудову можливість побавитися на справжній професійній ковзанці. Саме такі розваги дають багато користі не тільки здоров’ю та усьому організму, а й заряджають позитивом, допомагають відвернутися від постійного душевного болю, бо жити без мами та тата дуже складно. Ніяка вихователька не замінить тепло материнських рук та впевненість сильного батька.

Пані Ольга та її друзі подарували гарну можливість нашим малюкам. Для когось ще був перший у житті досвіт катання на ковзанах. Хтось вже має досвід та готовий надати майстер-клас своїм товаришам. Деякі наші вихованці вміють вимальовувати піруети та мріють про спортивну кар’єру. Діти вдосталь накаталися, їм було весело та безтурботно. Для багатьох цей день запам’ятається на довгі роки: на таке свято не можуть зараз розраховувати навіть хлопці та дівчата, що мешкають у великих містах та мають батька та маму.

Ще раз висловлюємо подяку пані Ользі, бажаємо здоров’я їй, рідним та друзям, які долучилися до доброї та благодійної справи. Добро завжди повертається добробутом, щастям, радістю та довголіттям. Робити благодійні вчинки – це місія чесних та небайдужих. І наші вихованці як тільки підростуть, то будуть допомагати стражденним та сиротам. Для того, щоб стати нашим помічником та спонсором, не треба складати іспити та брати дозволи. Потрібно лише поспілкуватися з власним серцем та прийняти дуже просте рішення. Кожен громадянин нескореної держави має можливість допомогти дитбудинку. Україна – земля славетних людей та щирих сердець. Навіть маленький грошовий переказ – це вже підтримка. А якщо бракує грошей, то ми приймаємо все, що заважає на полицях та в шафах. Одяг, спортінвентар, книжки, ліки, чисті зошити або олівці: нашій великій родині потрібно багато чого. Сили добра неодмінно Вам віддячать. А діточки скажуть спасибі та будуть просити у Бога для Вас здоров’я та добробуту.

Слава всім небайдужим, велика подяка воїнам ЗСУ, хвала щедрим та нескореним!