Не все в нашому матеріальному світі підкорюється законам фізики та хімії. Добробут та щастя людини дуже сильно прикуті до її справ, щедрості, доброзичливості. Дитячий будинок «Перлинка» існує не лише коштом спонсорів: Бог часто втручається в велику справу виховання та допомагає ростити хлопців і дівчат, що з малого віку стають на християнський шлях. Заповіти Ісуса довели свою вагомість та дієвість. За 2000 років було підтверджено, що добро завжди перемагає зло, а сила слова та вчинки діють краще, ніж сама сучасна зброя. Вихователі «Перлинки» привчають своїх підопічних не тільки до роботи по території та приміщенню, а й вчать їх християнським нормам моралі та біблійним принципам існування. Головна опора кожного вірянина – це найпопулярніша книжка у світі. «Біблія» завжди лежить поруч, вона знаходиться у валізах під час довгої подорожі. Святе писання дасть відповідь на саме складне питання, що іноді з’являється у дорослої та мудрої людини з багатим життєвим досвідом.

Вихователі дитячого закладу постійно проводять заходи, які присвячені духовному росту та становленню маленьких душ. В поле зору потрапляють хлопчики та дівчата, що мешкають у Войнівці. До них тепер приєдналися діточки переселенців, які приїхали з Донбасу. У останні дні січня відбувся подібний захід. На ньому усім новачкам були подаровані новенькі «Дитячі Біблії». Тепер вони зможуть самостійно вивчати слово Бога та користуватися святим писанням кожного дня. Навіть саме спілкування з виданням вже відвертає від душевних мук та страждань.

Наші заняття охоче відвідують і батьки малюків: навіть у немолодому віці можна відкрити багато чого цікавого та корисного. Біблійні тексти діють набагато краще, ніж заспокійливі засоби. Оповідання про Ісуса замінять десяток психологів або фільмів.

Ми й надалі будемо проводити усілякі християнські заходи та наближати до Бога діточок та їх батьків. Для цього добре пристосований наш дитячий будинок. Україна не описується в Біблії, але наші землі лише трошки поступаються райським садам. Саме тому бісові душі намагаються зруйнувати красу наших ланів, міст та лісів. Добрі люди з Заходу надають нам багато зброї, але доволі часто нас рятує божа сила та просте виконання заповітів Христа. Саме у такі скрутні часи треба частіше звертатися до Біблії та замість розважальних книжок читати святе писання. Зараз настали ти дні, коли до Бога потрібно бігти, всупереч своїм атеїстичним поглядам та переконанням. Ну а якщо Ви далеко від Войнівки, то шлях до порятунку можна почати з маленьких та славетних справ. Хлопчики та дівчатка сиротинця будуть дуже раді, якщо у Вас буде можливість долучитись до підтримки стражденних. Адміністрацію влаштують грошові перекази на будь-яку суму. Але коли з доходів лише маленька пенсія, то завжди можна поділитися надлишками врожаю, речами, які заважають. Малюкам потрібні іграшки, книжки, канцелярія. Вони неодмінно будуть молитися за Вас та попросять у Бога щастя, здоров’я та довголіття.

Безумовно, на першому місці зараз підтримка фронту, але набагато простіше допомогти дитячому будинку: 100 гривень від пересічної людини – це усього один постріл з рушниці, який на перемогу не вплине. А от керівництво закладу зможе купити на ці гроші 6 кіло борошна, які легко розв’яжуть проблему смачного сніданку. Заради наступних поколінь йде ця кривава бійня, саме наші випускники відбудують державу та стануть її найкращими представниками в недалекому майбутньому. Неодмінно допоможіть їм, поки колишні спонсори б’ють ворога.