Справжнє диво та майстерність!

 

Наші пращури були вимушені виживати в нелегких умовах. Оседлий спосіб життя дозволив приручати безліч корисних тварин. Серед котів, собак та коней своє почесне місце займають і вівці. Ця беззахисна істота дає багато користі у вигляді молока, шерсті та м’яса. Навіть її какашки йдуть на обігрів та мають властивості природного біопалива. Тваринка може зігріті в холод, з нею можна грати та згодовувати залишки овочів та фруктів. У Біблії є місця, де Бог порівнює слухняних вірян з добрими овечками. Можна сміливо казати, що це божа істота на 120%. Все це знають діточки та педагоги, які обрали місцем своєї святої роботи дитячий будинок «Перлинка».

А ще вони дуже старанно ставляться до виконання власних обов’язків, працюють за біблійними принципами, вдосконалюють свої професійні навички. Вихователі не просто слідкують за розпорядком дня та перевіряють уроки, а й постійно проводять пізнавальні заняття, вчать своїх підопічних різноманітним справам. Завдяки цієї праці та цікавому проведенню часу вони позбавляють поранені душі від страждань та болі, яку важко побачити.

В останні дні червня 2023 року керівництво та вихователі «Перлинки» організували фантастичний майстер-клас. Малечу познайомили з технологією сухого валяння. Усі охочі робили серця жовто-блакитного кольору. Для виготовлення фантастичних брошок були залучені спеціальні голки. У дітей вийшла неперевершена краса, яка відрізнялась формою та пропорціями. Дівчатка були в захваті від цього непростого процесу. Вчителька розповідала цікаві історії, учасники дізналися про властивості цієї сировини, багато корисного прийшло в ході роботи. Вовна овечок – це корисно, вигідно, практично. В стародавні часи більш вигіднішого матеріалу для одягу та взуття у людини просто не було. Патріотичні брошки вийшли дуже якісними, більшість зразків – це справжні музейні експонати, на які можна дивитися годинами. В процесі виготовляння дітки уважно слухали викладача, ставили питання, придивлялися до кожної дрібниці. Навички, посидючість, окомір, ретельність та старанність допоможуть їм у дорослому житті, посприяють вибору професії або ремесла. Дехто неодмінно організує власну майстерню та буде робити якісні сувеніри, які стануть купляти іноземні туристи через 3-4 роки після перемоги. Всі хлопчики та дівчатка мріють о мирних часах, хочуть відбудувати Україну та зробити її найквітучішою в світі.

А наші педагоги ще проведуть безліч уроків та корисних майстер-класів. Але є суттєва проблема – для цікавих заходів потрібна сировина, матеріали, різноманітне приладдя. Все це коштує чималих грошей, яких у «Перлинки» обмаль. Християнська благодійна організація не має державного фінансування. Всі надходження – це кошти спонсорів. Зараз їхня кількість зменшилась, дехто втратив джерела прибутку або вимушений піти на фронт. Тому керівництво звертається до небайдужих українців. Нас спасає принцип «з миру по ниточці». Ми приймемо усіляку допомогу. Навіть переказ на 50 гривень – це вже підтримка. Якщо охочих буде багато, то з маленьких струмочків збереться велика річка, яка допоможе нам виховувати чесних та вмілих українців.

Нам добре допомагають посилки з одягом дітей, що вже виросли, ми приймемо у дар книжки, спортивне знаряддя, самокати чи велосипеди. А для проведення майстер-класів нам не вистачає ниток, голок, відрізів матерії. У багатьох таке добро займає полиці та просто заважає. Нам все це буде в нагоді. Обов’язково знайдіть сили та час підтримати наш дитячий будинок. Україна не здасться клятому ворогу, бо її заселяють чесні, відважні та небайдужі люди. Неодмінно приєднуйтесь до клубу наших друзів, а ми помолимося за Ваше здоров’я та фінансове щастя.

Слава Україні, добра всім меценатам!