Ой ти дитя зовсім юна!

 

В стіннах дитячого будинку ” Перлинка” почалося нове життя: колектив добре ставиться до сирітки, в неї є друзі та улюблені вихователі. Тепер вона дихає вільно, збулась її головна мрія – дівчинку тепер не б’ють. Останні два роки вона тільки цим існувала, і неї була лише одна мета – потрапити в безпечне місце. Відтепер в неї стабільне харчування, у вільний час вона грається з підопічними та отримує багато корисних знань. Вона вже почала забувати погані слова та насолоджується життям на 100%.

Є дуже корисне хобі:  Дівчинка обожнює малювати, дівчинка має талант та прагнення до мистецтва. Вона охоче ходить на всі майстер-класи та бере активну участь у квестах та іграх. Думати про майбутню професію ще ранувато, але в неї є любов до шиття та рукоділля. Ще дівчинка полюбляє вишивати, але де брати стільки ниток, голок та основ з тканини? Якщо не приділяти уваги їй та іншим сиротам, то країна не отримає чесних робітників та повноцінних громадян. Можна сміливо казати, що дитячий будинок «Перлинка» – це справжня кузня найкращих воїнів ЗСУ, кухарів, молодих мамочок, вмілий майстрів краси, поліцейських.

Річ у тому, що для проведення самого простого уроку або майстер-класу потрібні матеріали, приладдя, сировина, голки, нитки, відрізи тканини, папір, фарби та олівці. Все це коштує грошей, з кожним днем ціни ростуть, а фінансове становище «Перлинки» не покращується. Благодійна християнська організація не отримує гроші від держави, не висить на балансі області – всі кошти надходять лише від спонсорів та небайдужих громадян. Нашій Галі потрібен зимовий одяг, дівчинка швидко росте, обожнює малювати та займатися рукоділлям. Вона працює з бісером, цікавиться вишиванням, їй буде в нагоді набір для вишивки. Красуня потрапила в наші стіни без «приданого», восени підопічна піде у 9-й клас, їй потрібен гарненький рюкзачок для найвищих оцінок.

Не можна її таланти ховати в перехідний період, з неї неодмінно виросте художниця або майстер з моделювання одягу. Зі стін «Перлинки» виходять молоді люди, які принесуть багато користі саме Вам та Вашим діткам. Якщо у Вас є можливість допомогти дитячому будинку, то не стійте осторонь. Адміністрація буде рада усілякій сумі – нам надсилають по 30, 50, 120 гривень. В час, коли заможні спонсори пішли воювати, саме пересічні громадяни стали найкращими друзями. Правило з «миру по ниточці» ще нікого не підводило, в страшні часи війни це надійний порятунок. Нас дуже добре підтримують місцеві селяни, ділячись городиною та фруктами, нам присилають посилки з одягом дітей, що вже виросли. Дякуємо всім, хто ділиться книжками, канцелярією, побутовою хімією, ліками. Ми приймемо все, що потрібно для виховання та забезпечення малюків. Хлопчики та дівчатка будуть молитися за Ваше здоров’я, статки та добробут. А Бог допоможе ЗСУ та прискорить очікуваний мир.