Сергій – вихованець «Перлинки» та чудовий хлопчик!

Дитячий будинок «Перлинка» – це не тільки комфорт та душевне тепло, а ще й безліч історій та доль. Про кожну дитину можна розповідати годинами, кожна маленька душа – це ярка та цікава особистість, що потребує уваги та розуміння.

Сьогодні настав час трохи розповісти про Сергія, який вже декілька років мешкає у теплих та затишних стінах благодійної установи. Це дуже активний, енергійний, веселий, міцний, кмітливий хлопець. Його сила не заважає бути доброю та чутливою дитиною. У свої 14 років він вже має неабияку харизму, хлопчика часто називають людина-посмішка. Якщо Сергія не знати та побачити десь на вулиці, то може з’явитися враження, що це якийсь грубуватий хуліган. Але всі, хто з ним знайомий, знають про його позитивні риси. І найголовніша з них – добре серце та готовність прийти на допомогу друзям та всім, кого він знає. Він як старший брат оберігає маленьких діток та рівноцінно ставиться до всіх мешканців «Перлинки».

У хлопчика є мрія: ще до потрапляння до нашого закладу він допомагав у роботі зварювальнику. Вже зараз він готується до майбутньої професії та неодмінно стане майстром, який підкорить сталь та електричну дугу. У майбутнього зварювальника ще недавно була мрія – мати велосипед. Але його зріст (175 см) не дозволяв кататися на дитячих варіантах, що є у «Перлинці». Йому на допомогу прийшов талант винахідника та інженера: з різних запчастин та залізяк він зробив оригінальний засіб пересування. Наш підсобний майстер допоміг з’єднати всі деталі в одне ціле. І нічого б не вийшло без зварювального апарату! Вже скоро Сергій піде у коледж та вивчиться на спеціаліста з з’єднання металевих частин за участю електрики та газу. Ця професія ніколи не вийде з моди та буде актуальною і через 50 років. Хлопець візьме участь у відбудові нашої понівеченої країни.

Але слід нагадати, що «Перлинка» переживає важкі часи: благодійна установа не має держфінансування та завжди знаходиться у пошуку нових друзів та спонсорів. Тому якщо Ви чесна та чутлива людина, то маєте шанс долучитися до діла виховання юного покоління. Допомогти дитячому будинку можна не тільки грошовим переказом, а й натурою. Все, що потрібно для хлопчиків та дівчаток, прийме в дар наша установа. Якщо відокремити Сергія, то в нього велика нога – 43 розмір. Нам завжди дуже важко підібрати щось адекватне. Зараз катастрофічне положення зі спортивним одягом: було б круто, якщо хтось з добрих громадян подарував йому спортивну кофтинку.

Одяг, книжки, канцелярію, городину, закрутки, іграшки, що вже не потрібні Вашим дорослим онукам – все прийме в дар адміністрація. Дитячий будинок «Перлинка – це справжня кузня майбутніх українців. Наші вихованці – гідна зміна тих, хто загинув на фронті або вже старіє та не має можливості будувати або робити зварювальні роботи.

Допомогти дітям сиротам ще – це не просто зробити добро. Це найкраща інвестиція в майбутню старість та спокій. З наших хлопців та дівчаток виходять гарні будівельники, вмілі перукарі, креативні кухарі, чутливі медики.