Духмяне мило в кожен дім!

Що може бути гірше, ніж рости без мами та тата, ніколи не бачити рідної сестри та не знати смаку бабусиних пиріжків? Ніщо не замінить батьківську любов, навіть якщо найрідніші люди іноді сварять за дурниці та бувають надто суворі. Рідна кров – це велика сила, надійна опора та душевний спокій. Нелегко живеться хлопчикам та дівчаткам сиротинця «Перлинка», але їхні вихователі та няні роблять все можливе, щоб країна отримала чесних та працьовитих громадян. Адміністрація прикладає багато зусиль – малюкам завжди ситно, тепло взимку, весело влітку та цікаво довгими осінніми вечорами.
Педагоги «ПЕРЛИНКИ» проводять зі своїми підопічними постійні заняття та майстер-класи. Літо – не привід лише гратися на галявині та засмагати біля річки. В перші дні червня 2023 року в стінах благодійної установи пройшов новий захід. Хлопчички та дівчатка брали уроки основ миловаріння. Вони щоденно ретельно миють руки та дотримуються гігієнічних процедур. Але до цього дня ніхто не мав уяви, як готують ароматне та духмяне мило. А це виявилось зовсім нескладно, хоча треба було трошки попотіти та натужитися. Цікаве навчання почалося з вивчання історії цієї важливої справи. Наш педагог розповів діточкам не мало цікавого, навів факти та навіть озвучив фантастичні цифри. Малеча уважно вислухала, а потім взялась за діло та за короткий відрізок часу навчилася багато чому. Ділу гарно допомогли фото слайди – вони не тільки навчали, а й давали цікаві ідеї, розширювали уяву маленьких сердець.
Результат перевищив всі очікування, вже з першого разу у вихованців «Перлинки» вийшли справжні витвори мистецтва. Деякі зразки можна було передавати до музею миловаріння. Навіть шкода буде потім таку красу змилювати та забруднювати долонями після ігор чи навчання. Дітки вклали в оригінальне мило душу, серце та максимум фантазії. Такі майстер-класи добре розвивають їх кругозір, моторику, окомір, посидючість, витримку. Педагоги та няні були в захваті від того, що побачили після закінчення процесу. Наші співробітники можуть проводити подібні заняття хоч кожного дня, але для цього потрібен не тільки час, а й сировина, матеріали та ще багато чого. Все це коштує грошей, а в нас їх обмаль. Далеко не кожен громадянин країни бажає допомогти дитячому будинку. Для деяких набагато важливіше залити в шлунок чарку горілки та зіпсувати чисте повітря тютюновим димом.
Але це не налякає сиріт та тих, хто все життя присвятив їх вихованню. Головний принцип існування «Перлинки» – з миру по ниточці. Установа не має держбюджетного фінансування, всі кошти надходять від спонсорів та небайдужих громадян. Після лютого 2022 року кількість меценатів скоротилася втричі, але адміністрація знайшла нових друзів та добрих людей. Буде дуже круто, якщо у Вас з’явиться бажання приєднатися до кола наших спонсорів. 20 гривень – це вже допомога. З маленьких крапельок збирається велика річка, ім’я якої порядність, небайдужість, співчуття та щедрість. Навіть скептики повинні розуміти, що допомагаючи сиротам, вони вкладаються у майбутнє України. Це інвестиція в прогрес, якісне суспільство, крутих поліцейських, військових та кухарів. З наших випускників виходять лікарі, гарні вчителі, талановиті перукарі та дизайнери.
Україна неодмінно вистоїть у цій страшній війні та ще й захистить Бєлгородську Народну Республіку. Знайдіть можливість підтримати тих, хто забезпечить Вашу старість або буде лікувати онуків. Наші малюки помоляться за Ваше здоров’я та добробут. Нам будуть в нагоді залишки городини або дитячий одяг, що вже не потрібен. Ми приймемо в дар книжки, іграшки та знаряддя для рукоділля.