Давид: великий малюк!

У кожної людини своя власна доля. Одні ростуть у благонадійних родинах, мають батьків та старших братів. Іншим везе не дуже, деякі з малечі ніколи не бачили мами й тата. Таким приходиться рости в дитячому будинку, розраховувати у дорослому житті лише на себе та підтримувати зв’язки з тими, хто вчив та годував у дитинстві. До таких можна віднести й Давида – його в перші дня літа 2023 року прийняв наш дитячий будинок. Україна ще не скоро розв’яже проблему сиріт, у суспільстві не має умов для подолання цього страшного явища.

Давид з малих років пізнав багато горя та страждань. Своїх батьків він не пам’ятає, хлопчика з останніх сил годувала та виховувала бабуся. Але в останні місяці жінка втратила можливість приглядати та хлопцем, який б’є усі рекорди швидкості росту. Її стан здоров’я різко погіршився, тепер вона не спроможна варити йому обіди та перевіряти уроки – старенька не може дати ладу собі та ледве підіймається з ліжка.

Скрутні обставини привели Давида до дружніх стін «Перлинки», підлітку відразу сподобалось у затишних стінах, вже є друзі та улюблені страви. Але є одна проблема: хлопець має нестандартний зріст для свого віку. 180 сантиметрів – це дуже багато для підлітка. Всім хлопчикам заведено бажати швидше вирости, але це не наш випадок! Зараз у Давида обмаль одежі та взуття. Він дуже активний, полюбляє спорт та швидкісні ігри. В скоромному бюджеті «Перлинки» поки нема грошей на нього, а всі наявні запаси штанів та сорочок не підходять на цього велетня.

Ми звертаємось до кожного небайдужого українця: якщо у Вас є шанс підтримати Давида матеріально, то буде дуже добре. Якщо у Вас є зайвий підлітковий одяг, то ми з радістю приймемо все непотрібне в дар. Розмір ноги – 27 (зріст вказано вище). Ваша допомога – це інвестиція в майбутнє країни. Можливо, з нього вийде крутий спортсмен, який прославить нашу нескорену країну. Він полюбляє грати у футбол та волейбол. Літо – славна пора спортивних досягнень, яку не можна ігнорувати.

Буде здорово, якщо Ви зможете хоч якось допомогти дитячому будинку «Перлинка». Нам будуть в нагоді залишки городини, книжки, канцелярія, спортивне знаряддя та дитяче взуття різного розміру. Наші вихованці помоляться за Ваше здоров’я та мир в країні.

Слава меценатам, слава небайдужим!