Хліба та іграшок!

Ще стародавній римський правитель визнав, що людині потрібні дві основні речі – їжа та розваги. Хліб нам дає життєві сили та енергію. Без головного продукту ми не зможемо рухатись та навіть дихати. А от розваги нас розвивають, роблять розумнішими, більш адаптованими до непростого дорослого життя. Це найкраще проведення вільного часу, без цікавих ігор дитина не зможе розвиватися та визначитися с майбутньою професією. Тому навіть сиріт треба не тільки годувати, а й бавити цікавими іграшками, речами, конструкторами, книжками.

Це добре знають Катруся та Олена – наші вірні друзі-енерджайзери. В самій середині березня вони передали нашому колективу велику партію борошна вищого ґатунку. А до цього безоплатного вантажу додали ще й купу іграшок та ігор для наших малюків. Їхній вчинок став просто святом в нашому закладі. І не тільки з-за гарного поповнення запасів – це був добрий імпульс та привід для організації чергового заходу.

Ці дві добрі чарівниці ніколи не витрачають можливості допомогти дитячому будинку Перлинка. Побажаємо їм міцного здоров’я, щастя та довголіття. Хай Боже зберігає їх душі та серця, хай справи добре йдуть, а мрії збуваються. Вся «Перлинка» буде молитися за їхнє гарне самопочуття та підвищення статків. Природа неодмінно віддячить їм за їхні добрі справи.

Адміністрацією було вирішено відразу пустити борошно в діло та перевірити його справжню якість. Наші діти разом з кухарями наробили печива та інших смаколиків. Хтось вже давно пізнав тонкощі цієї справи, для деяких це були перші спроби в кулінарії. Подібні заходи допомагають обирати професію, хтось з них неодмінно стане працювати кухарем або ресторатором. Хтось перетвориться на гарну домогосподарку та буде годувати велику власну родину. Робота з тістом корисна для розвитку моторики та допомагає придбати багато навичок. Треба дбати про гігієну, санітарію та точно підібрати режим роботи духової шафи.

Задум адміністрації вдався – плоди праці виявилися неперевершеними. Цього дня проблему полудня було вирішено, а остача кулінарних витворів пішла в запас, бо в юному віці їсти може захотітися в будь-яку мить. Смачні булочки та рогалики добре рятують від спонтанного голоду. І не треба розмірковувати відносно шкоди швидких вуглеводів: коли організм росте в геометричній прогресії, цукор та борошняні вироби не нашкодять. Повара «Перлинки» знають дієтологію – їхній обідній борщ та салати все компенсують!

Після трудових звершень треба погратися. Наші вихованці накинулися на подарунки, які передали Олена та Катя. Іграшки та розваги були просто фантастичні! Комусь дісталася гра про бізнес тварин з зоопарку, а хтось буде складати пазли та розв’язувати головоломки. Більш дорослим до рук потрапили пригодницькі книжки або унікальний гральний блокнот. Найщасливіша дівчинка отримала ляльку-принцесу, яка може перетворитися на фею. Якщо зайнятися описом всіх ігор та розваг, то простіше написати окрему повість.

А що заважає Вам підтримати наш дитячий будинок? Україна – це земля самих добрих традицій та щедрих людей. Справжній українець завжди протягне руку помочі стражденному та не дозволить голодувати самотній дитині. Навіть у скрутні часи «Перлинка» отримує грошові перекази від усіх верств населення. Саме пересічні громадяни не дають страждати нашим малюкам. Державного фінансування ми не отримуємо, а з початку війни впливові меценати всю увагу надають фронту. Але ми вистояли: тепер в нас багато нових друзів і нічого не заважає й Вам приєднатися до колективу. Ставайте поруч з Оленою та Катрусею, нам буде в нагоді усіляка допомога. Якщо грошей обмаль, то підійде зайва їжа та одяг дітей, що підросли. Ще раз дякуємо дівчатам та бажаємо їм усього найкращого!