Творчі майстер-класи.

Діти -сироти мають чудову можливість мешкаючи в дитячому будинку відвідувати прекрасні розвиваючі творчі майстер-класи, що сприяють розвитку дрібної моторики і просторової уяви. Чудові майстри, люди з добрими серцями відгукнулися допомагати малюкам. Діти своїми руками створюють різноманітні листівки, брелки, заколочки, картини, гіпсові фігурки.Можливо саме з цих крихт в майбутньому виросте майбутній Микеланджелло або Царетели. Спасибі усім хто відгукується допомагати дітям -сиротам в Україні.

Дітки освоюють методику створення прикраси своїми руками. Розвиваючи дрібну моторику намистинка за намистинкою і виходить браслетик з прекрасним намистом. Його можна подарувати подружці або одягнути під красивий наряд.Освоїли майстерклас по виготовленню новорічних іграшок .Діти дитячого будинку “Перлынка” дуже творчо підійшли до виготовлення прикрас для зеленої красуні. У кожного вийшов свій строкатий, яскравий виріб. Вечірні заняття з творчості допомагають дітям сиротам розвивати свої здібності. Творчість для діток – це є психотерапія. Творячи своїми маленькими долоньки дівчинки і хлопчики переносяться у світ фантазії. Кожен малюк особливий і наше завдання допомогти дитині розкрити свій творчий потенціал.

Вихованці дитячого будинку “Перлинка” на творчих завданнях створюють самі креативні роботи.За день до зустрічі Нового року створили величезні ковпачки. Спасибі усім, хто допомагає дітям сиротам. Майстрам, що присвячують свій час і терпіння. Добрим серцям, що жертвують фінанси для придбання товари для творчості.