Гра в дитячомубу.динку

Помиляється той, хто вважає гру пустим марнуванням часу. Це важливий елемент розвитку багатьох тварин та людини. Кожен з нас бачив гру маленьких кошенят або цуценят. Для нас це проста забава та порція позитиву, для них – праця та підготовка до дорослого життя, в якому буде треба ловити щурів та охороняти двір. Під час гри тварина на інстинктивному рівні тренує своє тіло та м’язи. Вона відточує рухи та окомір, стрибає та шалено бігає. Дуже складні ігри у мавп: шимпанзе-дівчинка може няньчити деревинку, вважаючи, що це її майбутня дитинка.

Все набагато складніше у людей: наші діточки грають весь день, роблячи перерву на обід, вечерю та сон. Навіть шкільне навчання – це дуже серйозний вид гри, за який ставлять відмітки та нерідко викликають батьків до школи. Скрупульозно ставляться до ігор і у сиротинці «Перлинка». Вихованці мають чимало іграшок та спортивного знаряддя, є спеціальні кімнати, в яких комфортно діточкам усіх вікових груп. Попри негаразди вихователі та адміністрація находять час та додаткові кошти для спеціалізованих тематичних ігор, у яких беруть участь усі хлопчики та дівчатка. Нема нічого корисного, ніж цікаве проведення часу зі своїми найдорожчими друзями та вихователями. Наші діти знають безліч популярних ігор, але найкращі ті, що проводяться на спеціальних заходах.

В перший половині березня 2023 року відбулася чергова масова гра, яка надовго запам’ятається усіма її учасниками. Свято «Весни» було повністю присвячене корисним розвагам. Захід відбувся всупереч жахливим ночам з обстрілами та постійним виттям сирен. Наші вихователі довго працювали над програмою, зробили її цікавою та насиченою. Всім сподобалась гра «Криголам». Вона багато чого навчила та дозволили розкрити приховані здібності. Всі ми в дитинстві грали у зіпсований телефон – був він і на нашому заході, але незвичайний. Наші педагоги зробили цю просту гру дуже оригінальною – вона була танцювальна!

Саме маленьке свято в «Перлинці» проходить з участю солодкого. Було воно і цього разу, але ми не просто пригощали всіх учасників, а придумали гру – «Полювання за солодощами». Наші діточки знають, що без калорій та глюкози немає сили та енергії. Кожен випускник «Перлинки» відрізняється кмітливістю та уважністю. А всі ці якості добре розвивають ігри. А ще малюкам дуже сподобалась музична газета. Настрій підняв аерохокей: він завжди заряджає позитивом та розвиває багато корисних якостей.

Завдяки подібним заходам наші вихованці не тільки розвиваються, а й позбавляються багатьох комплексів, поганих звичок, страхів. Організатори роблять так, що на усіляких заходах є частина, яка присвячена іграм та фізичним рухам. Без цього не буває гарного засвоєння матеріалу, наш мозок обожнює рух, що покращує циркуляцію крові. Наші педагоги можуть проводити подібні заходи хоч три рази на тиждень, але вони вимушені разом з адміністрацією шукати нові джерела надходжень для установи. «Перлинка» – це благодійний заклад, що не отримує бюджетних коштів. Ми самі шукаємо тих, хто бажає допомогти дитячому будинку. Після лютого 2022 року кількість наших постійних меценатів значно скоротилася, нам довелося буквально з нуля шукати нових друзів. І вони з’явилися: нам постійно надходить допомога з ЄС та США, про нас не забувають місцеві люди. Є підтримка від бійців ЗСУ та навіть від постраждалих, чиї хати розбили орки.

А що заважає Вам підтримати дитячий будинок? Україна – багатий та щедрий край добрих людей. Нам буде в нагоді все: грошові перекази, їжа, закрутки, одяг дітей, що давно підросли. Як стверджує статистика, мінімум 30% речей у квартирі вже ніколи не знадобляться. Але багато з цього буде корисне нам. Тому ми з радістю приймемо це в дар! Заздалегідь дякуємо та бажаємо здоров’я та добробуту. Не втрачайте можливості грати з власними діточками та онуками, грайте самі та пам’ятайте про знедолених.