Всі ми обожнюємо Новий рік. Це ялинки, подарунки, іграшки, багато смачних страв. У це свято всі чекають виконання бажань, будують плани на наступні 365 днів. А відразу після новорічної ночі настає Різдво Христове. Його ми цінуємо не менш, ходимо в гості, накриваємо різдвяний стіл з 12 страв, бажаємо благополуччя друзям і родичам, колядуємо і просто радіємо життю.

Весело зустріли Різдво малюки нашого християнського дитячого будинку. У цей день вихованці одягали облачення білих ангелів, розігрували сценки за біблійними сюжетами. Найбільше вдався номер, що розповідає про таїнство народження Христа. На цьому торжестві було все – пісні, танці, вірші, мильні бульбашки, гори конфетті. А кульмінацією свята були персональні подарунки кожному. Після такого чудового дня неможливо стати поганою людиною, робити зло, бути егоїстом. З наших вихованців обов’язково врастут великі особистості.

Але ніяке веселощі не замінить радості і щастя мати маму і тата, отримувати подарунки від рідного дідуся, який приклеїв собі ватяну бороду, одягнув червоний халат. Немає нічого страшнішого самотності, почуття сирітства, відсутність віри в світле майбутнє. Дитячий будинок “Перлинка” не має державної підтримки. 99% всіх надходжень – це спонсорська допомога, пожертвування добрих і чуйних громадян.

Ісус Христос навчав нас цінувати духовне, а не матеріальне. Але без елементарної їжі та одягу наші вихованці не зможуть вчитися, пізнавати світ, ходити в школу, здобувати важливі для суспільства професії. Будь-який з Вас може стати меценатом, зробивши скромний внесок у справу становлення юних особистостей. Малюки потребують в усьому – продуктах харчування, іграшках, настільних іграх, канцелярії. Для господарства необхідні миючі засоби, садовий інвентар, побутова хімія, посуд.

В епоху споживання наші будинки стали забиті одягом вже дорослих дітей. Всім знайома проблема велосипеда, який займає на балконі місце разом з лижами і санками. Просто зробіть маленьку ревізію, звільніть дорогоцінний простір в квартирі. Ваша посильна допомога повернеться багаторазово. Добрих людей завжди любить удача, їм щастить у бізнесі і ділових зв’язках. Керівництво дитячого будинку прийме будь-яку підтримку, ми готові відзвітувати за кожну внесену гривню. Будь-яка подарована річ врахована, ставиться на прихід. Маленькій одяг дорослих дітей стане в нагоді багатьом малюкам. Ми приймемо в дар кухонне приладдя, непотрібну побутову техніку, старі мобільні телефони, книги.

Важко ростити дітей без духовної їжі. Одного читання Біблії недостатньо для п’ятирічної дитини. А ось поїздка в цирки або зоопарк – відмінний подарунок. Ми від щирого серця вдячні спонсорам, які надають квитки і транспорт для захоплюючих екскурсій і подорожей. Ми будемо раді, якщо Ви візьмете когось із дітей в гурток, проведете майстер-клас або творче навчання.

Існує безліч способів допомогти дітям сиротам. Україна – велика держава, її населяють щедрі і добрі люди. Список наших постійних спонсорів росте, але ростуть і вихованці, їх не стає менше. А саме життя зобов’язує вкладати в молоде покоління багато сил і енергії. З наших малюків вийдуть доктора і вчителі, художники і артисти. Вони зможуть в ділі довести, що Ваша допомога і підтримка була не марною. Спасибі всім, хто не залишився байдужим до наших проблем!