Карина – майбутнє країни!

Кожний дитячий будинок – це власна окрема історія, десятки маленьких доль та безліч нерозв’язаних фінансових проблем. Не виключення і «Перлинка», яка розташована на Кіровоградщині, недалеко від Александрії. Через стіни благодійної християнської установи пройшло сотні хлопчиків та дівчаток. Багато хто потрапив до рук вихователів та нянь в малому віці, на багатьох було потрачено велику кількість зусиль та енергій. Але бувають й виключення. Нещодавно в нас з’явилась нова мешканка – Карина. Їй вже шістнадцять, але юридично це ще дитина і не може існувати самостійно, без відповідальних дорослих.
В неї непроста доля: просто так в нашу родину ніхто не потрапляє. Неблагонадійні батьки не ростили цю красуню, вона мешкала в різних дитячих установах, міняла міста проживання та була наче кочівник. Деякий час її виховуванням не дуже успішно займалась тітка. Деякі друзі та знайомі порівнюють її з Колобком, який котиться по життю та потрапляє в різні руки. В перші дні перебування у «Перлинці» вихователі та няні порівнювали її з їжачком, котрий нічим не загрожує, але намагається вколоти та не підпускає до себе близько.
Добрі та досвідчені педагоги знайшли ключика до її маленького серця, дівчинка стала повноцінною частиною великої та дружньої родини. Психологічні засоби, наполегливість та терпіння зробили велику справу. В неї вже є друзі серед вихованців, а дорослі знають її звички та інтереси. Тепер колючий їжачок почав перетворюватись на маленьку принцесу, яка має безліч талантів та вже вміє робити привабливі смаколики. Наші кухарі несподівано виявили в Карині хист до кулінарних справ. Вона вже порадувала друзів та колектив смачними стравами. Вміння створювати оригінальну випічку суттєво підвищило її статус, з неї вийде крутий ресторатор та вміла, охайна дружина.
Дівчина полюбляє рукоділля, вишиває, робить яскраві та оригінальні браслети. Не виключено, що в майбутньому вона буде працювати швачкою або майстром з моделювання одягу. Є лише одна проблема – в нашій новій красуні дуже погано з власним вбранням. Якби дівчинка мешкала в нас вже декілька років, то проблеми не було: ми заздалегідь відкладаємо або купляємо сукні та штани. А з Кариною вийшло все спонтанно: вона росте, старі речі сталі малі, а купляти нові поки нема за що. Буде круто, якщо наші читачі пориються у своїх шафах та знайдуть те, що вже давно не потрібно дітям, що виросли. У Карини зріст 155 сантиметрів, ніжка – 37 сантиметрів. Якщо Ви допоможете дівчині, то адміністрація Вам буде вдячна. Уважно подивіться на ці фото, придивіться у дитячі очі, зробіть приємно маленькій людині, що вже скоро стане вчителькою або лікарем.
Карина та інші наші вихованці принесуть багато користі країні, вони неодмінно відбудують розбомблені міста та будуть лікувати поранених, доглядати інвалідів. Хтось зустрінеться на Вашому життєвому шляху та круто виручить. Ми шануємо всіх, хто підтримував та підтримає наш дитячий будинок. Україна – це держава з добрими та щедрими громадянами. Нам допомагають усі верства населення, особливо пенсіонери та бійці ЗСУ. Доходи меценатів-підприємців суттєво скоротилися, багато хто пішов на фронт. А от пересічні люди діляться з нами городиною та одягом, ліками та мийними засобами.
Добре, якщо є можливість інвестувати в сиріток по 200-300 гривень на місяць. Для багатьох це несуттєва сума, а для нас гарна підтримка. Наші діти будуть молитися за Ваше здоров’я та рідних, а Бог віддячить добробутом та швидкою перемогою. Наша установа не має державного фінансування та виживає коштом небайдужих. Беріть участь у долі Карини та доведіть, що прислів’я «з миру по ниточці» працює й у двадцять першому столітті!
Слава Україні, слава небайдужим!