Історія Іри Паво.

На момент переїзду в дитячий будинок ” Перлынка” мені було 10 років, як зараз, пам’ятаю 2000 рік. Я сама прийшла у бо сім’я у мене була неблагополучна – батьки не працювали, щодня випивали і я часто голодувала, пропускала школу. Оселившись в дитячому будинку моє життя помінялося – ходила чиста і охайна, в теплі, завжди є поїсти і дуже часто їздили відпочивати. Їздили в Керч, ходили в гори – ці спогади досі зі мною живуть, хоч стільки часу пройшло відтоді.
Після закінчення школи поступила в Професійне технічне училище № 13 на спеціалізацію “Кухар-кондитер”. Під час навчання брала активну участь в шахових змаганнях, зайняла 3-е місце в Олександрия. Закінчила Аграрний Александрійський технікум за фахом ветеринар.
З часом знайшла свою другу половинку, вийшла заміж, переїхала жити в маленьке залізничне містечко Знамянка, де зараз і живу. На даний момент займаюся вихованням дитини.
Спасибі величезне усім директорам, що керували – З теплом згадую своїх вихователів – Пивненко Іра, Лариса Корсакова, Карнаухов Сергій, Сорока Свєта, Лысова Лена і Овдийчук Люду. Нехай Бог допомагає творити і далі такі добрі справи – допомагати дітям з неблагополучних сімей вижити.