Відданий друг – найкраща цінніст

Християнська мораль та життєві принципи – це велика сила. Ісус та його послідовники вчили, що нема кращого багатства, ніж мудрість та віра, добро та щедрість. Золото, гроші, цінні речі псують наші душі та часто приваблюють крадіїв, злодіїв, заздрісників. Велика цінність – відданий товариш, який завжди врятує, захистить, не дасть зробити зле. Він прийде на підмогу у скрутний час, нагодує, поділиться передостаннім, пустить до свого помешкання, якщо власне постраждало від негоди. Дуже здорово, коли є багато справжніх друзів: це команда, яка в змозі зробити добрі справи і яку неможливо перемогти та підкорити.

Таке кажуть і про дитячий будинок «Перлинка», що вже багато років ростить знедолених дівчаток та хлопчиків. Велика християнська родина чітко дотримується божих заповітів та відрізняється своєю згуртованістю та відданістю біблійним нормам. Головна заслуга такому стану речей належить вихователям та адміністрації. Малюки не просто мешкають та ходять до школи: вони активно вчаться та збагачують свої душі корисними знаннями та навичками. Кожного тижня тут проводяться заходи, які укріплюють їх серця, надають цікаву інформацію, дають можливість виказати думку та зробити моральні висновки.

В перший тиждень березня 2023 року вихователі провели дуже цікавий захід, що був присвячений темі справжньої дружби. Як і в інші рази, в хід пішов біблійний сюжет, що буде гарним прикладом і через 300 років. Вихованці почули про стародавню історію Давида та Йонатана. Її знають всі цивілізовані люди, навіть мусульмани та буддисти. Їхню дружбу ніщо не могло знищити: підлі задуми Сеула не діяли проти чесних стосунків та відданості божим заповітам. В наші часи важко зустріти яскраві приклади таких непохитних відносин. Ці дві історичні фігури не просто розуміли друг друга, а майже зчитували тонесенькі імпульси душі!

У ході цього заняття наші вихованці мали можливість виказати власну думку, навести реальні життєві приклади, розповісти цікаві історії. А ще в цей день відбулася невеличка театральна вистава, яка закріпила отримані знання та надала цікаву інформацію. Вихованці обожнюють лялькові постанови, бо оригінальні образи можуть запам’ятатися на все життя та стануть найкращими орієнтирами та підказками. А потім було проведено багато тематичних ігор, всі вони торкалися теми дружби та чесних стосунків між людьми. Тепер наші діти будуть краще орієнтуватися в складних життєвих умовах, бо дуже важко відрізнити справжнього друга від того, хто просто користується твоєю щирістю та безвідмовністю. В кінці заходу маленькі українці подякували усьому світові за чесну, справжню і вірну дружбу. Товариш завжди пізнається у горі та біді, наші вихованці дякують всім, хто не відвернувся в складний час та допомагає навіть під виття сирен та залпи гармат.

А що саме заважає Вам допомогти дитячому будинку? Україна – це казковий край, де ніколи не переведуться овочі та фрукти, будуть цвісти сади та зеленіти поля. Наша країна подарувала світу багато яскравих особистостей та героїв. І їм може стати кожний, хто зробить невеличкий грошовий переказ або вишле поштою зайвий одяг дітей, що вже давно одружилися. Адміністрація «Перлинки» прийме у дар усе, що потрібно для виховання діточок різного віку. Християнський заклад не має державного фінансування та існує лише завдяки меценатам та щедрим громадянам. Ваша підтримка – це найкращий прояв дружби та чесних стосунків.

Заздалегідь вдячні, слава Україні та молимося за ЗСУ!