Наше життя – це радість і смуток, біди і щасливі хвилини. Майже всі ми виросли в повноцінних сім’ях, хоча часто скаржимося на брак матеріальних благ, недостатню турботу рідних. А як бути тим, хто з перших років після народження залишився без мами і тата? Як малюкам, чиї душі прихистив дитячий будинок? Сироти – буденне явище для країни, яка мріє про Євросоюзі. Ще далекий той день, коли всі діти будуть жити в сім’ях. Держава не в змозі забезпечувати кожну обездолену дитину мінімальною турботою, одягом, продуктами, розвагами.

Установа “Перлынка” виживає за рахунок допомоги спонсорів і добрих людей. Особливість притулку полягає в тому, що малята виховуються на засадах християнської моралі. Багатовікові мудрості і заповіді – це запорука доброти, відповідальності, увагу до оточуючих. А ще важливим є постійний діалог з Богом. У нас є традиція – кожен вечір всі співробітники і вихованці збираються в одній великій кімнаті. Всі діляться своїми враженнями за день, розповідають про проблеми і радісних моментах. Все завершується колективною молитвою, усі беруться за руки, стають у коло. Саме розмова з Богом допомагає пережити самотність, подолати перешкоди, набратися сил для навчання та набуття професійних навичок.

Спільна молитва дає свої позитивні результати. Кожен може допомогти дитячому будинку. І не обов’язково це переклад на кругленьку суму. Малятам потрібна їжа, канцелярське приладдя, одяг. У кожного є речі, які вже не носять дорослі діти. Ми приймемо в дар книги, велосипеди, побутову техніку, мобільні гаджети. У нас є спонсори, які ведуть гуртки, організовують поїздки на море або в цирк.

Ми раді будь-якій підтримці, за Вас молитися весь наш дитячий будинок. Україна – це країна добрих і чуйних громадян. Кожен в змозі полегшити складну долю малюків. Всі старання і зусилля оцінить небесна канцелярія. Давайте робити разом велику справу, виконувати заповіді, допомагати самим беззахисним і знедоленим!