Турбота, заняття та корисний розвиток

 

У кожного з нас власна доля, одні народжуються у самодостатніх родинах та страждають від питання, якого кольору замовити машину батькам на 18 років та яку пару кросівок надягнути, бо їх у шафі десь штук 40. Інші радіють Сонцю, тарілочці борщу та теплому ліжку, бо у дуже часто приходилось спати під старим пледом у хатинці, що не обігрівалася. Ще не скоро Україна розв’яже питання сиріток, до нашого часу є ті, в кого батьки пиячать та годують своїх діточок раз на день.

Декілька десятків сиріт прихистив дитбудинок «Перлинка». Благодійна християнська установа існує на Кіровоградщині та вже виховала для країни під сотню чесних та добропорядних громадян. У стінах сиротинця діти не просто мешкають та вчать уроки, а знаходяться під постійним впливом вихователів та викладачів. Останні практично кожного дня проводять з ними цікаві пізнавальні та корисні майстер-класи.

З перших років свого життя дитина повинна навчатися всього, навіть простішим рухам та вмінню щось складати, зображати, компонувати, наводити лад. Цьому допомагають спеціальні ігри та заняття. В них добре розуміється Аліна, наша співробітниця. Вона одна з тих, хто реально намагається допомогти дитбудинку «Перлинка» та вкладає в малюків свою душу та серце.

У ході ігор та виконання різноманітних занять діточки не тільки розвивають моторику, координацію, увагу та кмітливість, а ще будують плани на далеке майбутнє, виказують власні думки та мрії. Про це чудово знають психологи, вони вміють читати мову маленьких сердець та розуміють сиріток без слів. В цій справі ідеально розбирається красуня Аліна. Вона вже провела сотні тренінгів та цікавих уроків. Молодий педагог знає кожного вихованця та підбере під нього захватне завдання.

Слід активізувати увагу на те, що особлива увага приділяється малюкам, яким усього 2-3 роки. Саме у такому віці починають формуватися риси людини, її відкритість, жага до плідної праці та творчості. Маленькі душі схожі на пластилін, з якого можна зліпити щось красиве або непотріб. Наші вихователі можуть проводити корисні уроки хоч кожного дня, але для цього потрібні сировина, настільні ігри, папір, картон, клей та інші матеріали.

Річ у тому, що установа «Перлинка» відокремлена від держави та не має стабільного фінансування.

Ніщо не заважає саме Вам приєднатися до нашого клубу. Діти помоляться за здоров’я та підвищення статків. Всі пожертві підуть у діло, це найкраща інвестиція у майбутнє України. Допомогти сирітам та дитбудинку «Перлинка» це вкладання у власну долю, бо з наших вихованців виростають добрі перукарні, гарні вчителі, хоробрі воїни. Саме вони будуть годувати Вас у старості, лікувати та захищати. Випускники більше ніколи не допустять того, щоб ворог топтав рідні поля та сади. Вони захистять країну, яка бореться за власне існування та християнську справедливість. Якщо у Вас туго з грошима, то напевно на верхніх полицях шаф є зайвий дитячий одяг, іграшки, спортивний інвентар, книжки, аксесуари для рукоділля. Все це прийме у дар адміністрація «Перлинки».