Смачно та калорійно

Навіть найдуховніша людина вимушена їсти та слідкувати за раціоном. Кожен день християнина починається зі сніданку, а закінчується вечерею. Молитва надає сил, але якщо не їсти – то навіть «Отче наш» не вдасться прочитати. Історія людства – це складний еволюційний шлях. Саме землеробство та винахід борошна спонукав наших пращурів осісти в містах та селах. Хліб став основою нашого харчування, людина змогла відмовитися від вбивства багатьох беззахисних тварин, а додавання в тісто яєць робить випічку смачною та поживною.

Зараз дієтологи світу б’ють тривогу відносно зайвої ваги та надмірного споживання хліба. Але ця проблема зовсім не турбує українських малюків, котрі живуть без мами й тата. В деяких були такі дні, що найвищою радістю був шматок звичайного сірого учорашнього хліба. Варто посилатися на дієту тим діточкам, які мешкають у прифронтовій смузі та бачили страхіття нашестя орків.

Щасливчиками можна вважати сиріток, яких прихистив дитячий будинок «Перлинка». Вони не тільки добре харчуються, а ще й вміють пекти смачні булочки та випічку. В перші дні серпня 2023 року у стінах благодійної установи пройшов черговий навчальний захід. Деякі дівчатка брали участь у корисному кухарському майстер-класі. Цього разу вони вчились готувати пиріжки. Якщо прийшов серпень, то настала яблучна пора. Начинка з головного українського фрукта – це дуже круто та смачно.

Педагоги «Перлинки» завжди вітали навчання по ходу самого процесу: краще один раз власноруч зробити, ніж десять раз про це читати та конспектувати у товстому зошиті. Головне – правильно підібрати інгредієнти та виконати підготовчий процес. Діла не буде без якісних продуктів, які треба тримати поруч та знати ідеальну пропорцію. Для пиріжків потрібні маргарин, яйця, цукор, терті яблука, сіль, вода, дріжджі та якісне борошно. Буде біда, якщо у домогосподині нема під рукою стратегічної сонячної олії.

Але перлинки завжди готові та ніколи не помиляються. У працівників кухні все чітко та без проколів. Важливо підготувати чистий стіл та приладдя для розкатки тіста. Маленькі ручки наших дівчаток легко впорались з цим завданням, у генетичному коді вже закладені кухарські навички та таланти. Потрібно лише приглядати за дією молодого покоління та не допускати помилок. Хоча юні душі з легкістю роблять нелегку справу, бо українська кухня вважається однією зі складних та смачних на всьому світі. З наших діточок часто виходять талановиті ресторатори та ідеальні господині осель. Пиріжки на цей раз вийшли фантастично смачні, всім сподобалась праця талановитих дівчаток.

Але діточок з дитбудинку треба вчити не тільки кухарським справам, а й рукоділлю, творчості. А для цього потрібні матеріали. Випічка пиріжків вигідна тим, що все зроблене піде на вечерю або сніданок. Все необхідне для приготування смаколиків, завжди є в запасах дитячого будинку. А от для інших уроків надо купляти папір, тканині, клей, картон, нитки. А на це потрібні гроші, яких у «Перлинки» обмаль: християнська благодійна установа не має державної підтримки та існує лише коштом спонсорів. З початку повномасштабної війни їхня кількість скоротилася, а фінансові можливості погіршилися. Адміністрація пам’ятає про невмирущу мудрість «з миру по ниточці». Звичайні звернення до небайдужих громадян дозволяють існувати та купувати найнеобхідніше – продукти, побутову хімію, ліки та енергоносії. Тому буде класно, якщо саме Ви знайдете можливість допомогти дитячому будинку «Перлинка». Навіть переказ на 50 гривень – це вже неабияка підтримка.

Нам допомагають вживаним дитячим одягом, з нами діляться городиною та фруктами. З усіх куточків України небайдужі люди присилають іграшки, книжки, канцелярію, товари для рукоділля. Не у кожного є зайві гроші, а от речі, які потрібні сиріткам, є в кожній хаті: потрібно лише взяти драбинку та зробити ревізію верхніх полиць шафи. Наші найщедріші друзі мають можливість отримати від нас патріотичні сувеніри власного виготовлення. А ще ми молимося за всіх, хто ділиться зайвим та пам’ятає про маленьких діток.