Шановний творчий гість

Нелегко бути сиріткою та жити без мами й тата, важко замінити їхню любов та ласку. Навіть у теплому та охайному сиротинці болить душа та відчувається власне горе. Не поганий спосіб відвернутися та трохи забути про власні проблеми – це арттерапія. Всі діти обожнюють малювати, якщо є трошки натхнення та білосніжний альбомний аркуш, то може народитися невеличкий шедевр. Але щоб подарувати суспільству витвори мистецтва, то потрібно брати майстер-класи у профі. І це добре знають вихователі дитбудинку «Перлинка».

В останні дні листопада 2023 року до установи завітав талановитий майстер полотна та фарб. Володимир провів з малюками багато часу – це один з найкращих способів допомогти дитячому будинку та маленьким діткам. Професіонал розповів про свою творчість та шлях до незвичайної професії, немало корисних знань вихованці отримали в реальному процесі малювання. Вся увага у той день була прикута до фантастичної кольорової мапи України. Через мистецтво Володя та малюки доказали свою любов до Батьківщини. А ще всі дружно малювали тризуб, шановний гість розповів багато цікавого про наш головний символ. В його роботі допоміг телевізор, бо не все необхідне для уроку можна привезти з собою до сиротинця.

Це був дуже незвичайний урок з малювання, бо діти робили свої витвори на великих аркушах, вони були більше, ніж ватман. Володимир завжди нестандартно підходить до діла та вважається мегакрутим творцем. Він вважає, що діти повинні малювати не заради релаксації та занурення у власний світ, а навпаки – своїми картинами вони зобов’язані міняти планету на краще. І чим більше цей малюнок – тим вище шанс досягнути благородної мети. А вона свята – мир, свобода та гідне життя.

Фіналом цього майстер-класу була величезна карта України, яка склалася з невеликих малюнків та тризубів. Серед безліч технік що використовував Володя, присутня методика крилом та фантастичний Gouache. Після уроку дехто з вихованців не просто поповнив багаж знань, а ще й вирішив присвятити життя малюванню та стати професійним художником. Практично всі експонати та витвори того дня пішли на передову нашим бійцям. Це найкраща підтримка воїнам та дивовижний оберіг, що захищає від куль та мін.

Гість поїхав, а бажання малювати залишилося. Дехто з діточок в змозі видавати світу по 3-4 гарних малюнки на день. Але річ у тому, що зараз навіть звичайні олівці та альбоми коштують немалих грошей – в установи обмежене фінансування: їх ледве вистачає на прості продукти та оплату комунальних послуг. Тому керівництву треба постійно шукати меценатів та звертатися до звичайних громадян.

«Перлинка» – це благодійна установа, що виживає за принципом «з миру по ниточці». Практично два роки йде війна, кількість заможних спонсорів скоротилася. Зараз добра підтримка надходить від пересічних громадян, що живуть на мінімальну зарплатню або пенсію. З їх невеличких переказів вдається збирати гроші на проведення майстер-класів та цікавих уроків. Навіть 50 гривень – це вже неабияка підтримка. Нам допомагають Ваші посилки, одежа, посуд, книжки, канцелярія – все прийме у дар дитячий будинок. Україна неодмінно вистоїть у війні, вже скоро сироти підростуть та стануть гідними громадянами. Хлопчики та дівчатка відбудують розбиті міста,