Новорічні мініатюрні ялинки та надія на краще

Вже сміливо крокує грудень, у більшості міст та торговельних точок почали встановлювати новорічні ялинки. Війна не завадить піднесеному настрою та загадуванню усіляких бажань. Навіть дорослі не перестають вірити у дива та загадувати нереальне. Не пасуть задніх й малюки сиротинця «Перлинка». Ця біблійна благодійна установа вже багато років працює на Кіровоградщині, попре складний час вихователі приділяють немало уваги не тільки звичайним побутовим справам знедолених дітей, а ще й проводять з ними повчальні уроки та корисні майстер—класи. Саме на них хлопчиків та дівчаток вчать робити усілякі сувеніри та прикраси. Це найкращий спосіб допомогти дитячому будинку та маленьким знедоленим серцям.

У перші дні грудня 2023 року вихованці були залучені до виробництва ялинкових прикрас. Вони схожі на дуже маленькі, майже мініатюрні новорічні ялинки. Охайні витвори оздоблені різноколірним бісером та маєтками. Робота ця виявилась делікатна та ювелірна. Але наші діти готові до усіляких труднощів і це їх не налякало. З непростим завданням впорались навіть хлопчики: вся річ у тому, що вихованці намагаються навчитися усього, що знадобиться у житті. І справа рукоділля не має гендерних ознак. Дуже добре, коли хлопець шиє, знає тонкощі декорування та характеризується посидючістю.

А ще у кожного вихованця «Перлинки» є гарний стимул: у передноворічні дні всі загадують бажання та мріють про саме нездійснене. Наші діти, як і кожен нормальний українець, бажають миру, добробуту та багато солодощів. І кожен з них хоче придбати гарну професію, заробити грошей та створити власну родину. Найщасливішу та найкрасивішу! Якщо твоє дитинство вкрали, то завжди є жага покращити власні умови та допомогти всім, хто поруч. І у цій справі класно допомагає рукоділля та вироблення ялинкових сувенірів. Виготовлені прикраси хлопчики та дівчатка почепили над власними ліжечками: вони будуть лягати спати та прокидатися під своїми витворами. Це постійне нагадування неодмінно допоможе, якщо все зробити правильно та частіше думати та мріяти про найкраще. Дорослі чесно оцінили кожну дитину, відчувалося намагання бути оригінальним та не повторювати те, що робить сусід. Цей урок пройшов на «ура», найкраща мета була досягнута.

Вихователі дитячого будинку намагаються проводити майстер-класи та навчальні заходи практично кожного дня, але для цього потрібні матеріали та сировина. Все це коштує грошей, а їх у «Перлинки» обмаль. Іноді їх не вистачає на їжу та оплату комуналки. Благодійна установа не має фінансування від держави – все робиться коштом небайдужих спонсорів. До великої війни все було набагато краще, але зараз всі намагаються допомогти фронту, а до сиріт діло часто не доходить.

Багато хто з постійних меценатів втратив статки, тому найстабільніша допомога у 2023 році – це невеличкі перекази пересічних українців. Навіть 150 гривень – неабияка підтримка. Нам допомагають ще благодійні посилки: одяг, іграшки книжки, канцелярія – все прийме на власний баланс дитячий будинок. Україна переможе у війні, а сироти підростуть, вивчаться та стануть чесними громадянами. Вони відбудують розбомблені міста й вокзали, підлікують хворих, зроблять